Анонс зустрічі з проблем мовознавства в книгарні «Є»

Рекламні оголошення, які безпосередньо стосуються мови, художнього чи публіцистичного слова загалом; пошук словників, художніх творів, наукових праць тощo.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
Andriy
Редактор вмілий
Повідомлень: 485
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 2:38 pm

Анонс зустрічі з проблем мовознавства в книгарні «Є»

Повідомлення Andriy »

Команда сайту «Російсько-українські словники» (http://r2u.org.ua) запрошує на зустріч, яка відбудеться 29 червня о 17-00 в київській книгарні «Є» на вул. Лисенка, 3 (метро «Золоті ворота»). Докладніше про зустріч.
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

Анонс зустрічі з проблем мовознавства в книгарні «Є»

Повідомлення Черепаха »

Трохи із запізненням - враження від зустрічі в книгарні "Є". До речі, а де подівся сайт "Російсько-українські словники"? Бо там є основний звіт.
Розмова була дуже змістовною, і я впевнена, що плідною. Небайдужих зібралося багацько. Були перекладачі, редактори, освітяни. Від критикованих офіційних наукових установ виступила пані Євгенія Карпіловська (Інститут мовознавства ім. Потебні): її відповідь була і доброзичливою, і конструктивною. Відбулася жвава дискусія, яку організатори вчасно завершили на оптимістичній ноті, отже все обійшлося без сутичок /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Висновок: долучатися до творення Словника.
До речі, як приклад словникової статті, на яку варто взорувати, було названо нашу гілку ("з дружнього ресурсу") про затор і статтю Дмитра зокрема (без згадки автора, звичайно, бо стаття вже стала "народною" власністю. Респект усім учасникам дискусії!
Хай живуть Російсько-українські словники!
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

Анонс зустрічі з проблем мовознавства в книгарні «Є»

Повідомлення Черепаха »

Ага, і уявіть собі: найчастіше запитуване слово, запевнили адміністратори, - будь ласка (чи будь-ласка?). А найуживаніших у побуті слів, виявляється, у словнику... нема /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Основознавець
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 961
З нами з: Чет липня 31, 2008 11:15 pm

Анонс зустрічі з проблем мовознавства в книгарні «Є»

Повідомлення Основознавець »

Черепаха писав:
Суб липня 03, 2010 7:52 pm
А найуживаніших у побуті слів, виявляється, у словнику... нема /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Це яких? Я вже боюсь уявити. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

Анонс зустрічі з проблем мовознавства в книгарні «Є»

Повідомлення Листопад »

Основознавець писав:
Суб липня 03, 2010 8:53 pm
Це яких? Я вже боюсь уявити. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


Наприклад, мене якось у приваті запитували, у якому словнику можна знайти слова засранець і сцикун. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Відповісти