Книгосховище українського мовця

Тут можна знайти інформацію про бібліотеки електронних книг, що є в Інтернеті

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Книгосховище українського мовця

Повідомлення Pere »

Книгосховище українського мовця — це десятки поцифрованих та впорядкованих підручників, словників, порадників з української мови. Ймовірно, воно — одне з найбільших зібрань такої літератури в інтернетовій мережі. Понад усе, воно — результат праці багатьох волонтерів, що сканують, вичитують та впорядковують мовні матеріали.

Про те, як отримати доступ, та умови використання дізнавайтеся за цим посиланням http://www.madslinger.com/bookvault/index.html
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Книгосховище українського мовця

Повідомлення Iryska »

то не книгосховище - а просто казка та країна мрій!!!
там є стільки всього!!!!!!
багато-багато!
Finch
Новоприбулий
Повідомлень: 8
З нами з: Суб травня 26, 2007 9:13 am

Книгосховище українського мовця

Повідомлення Finch »

Iryska писав:
Вів лютого 20, 2007 4:09 pm

то не книгосховище - а просто казка та країна мрій!!!
там є стільки всього!!!!!!
багато-багато!

+1 /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Супер!!!!!
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

Книгосховище українського мовця

Повідомлення vitaly1 »

Долучайтеся до його поповнення /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Ґвинтик
Студент досвідчений
Повідомлень: 57
З нами з: Суб лютого 03, 2007 7:18 pm

Книгосховище українського мовця

Повідомлення Ґвинтик »

Я так зрозумів, посиланя що на ру-борді ведуть на це сховище /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> ?
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Книгосховище українського мовця

Повідомлення Savo »

Ґвинтик писав:
Нед липня 15, 2007 4:09 pm

Я так зрозумів, посиланя що на ру-борді ведуть на це сховище /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> ?

Ні, посилання на ру-борді ведуть на інше сховище. А КУМ – фактично є дзеркалом того, що є на ру-борді, утім повнішим, зокрема за рахунок матеріалів з літератури. Що ж до структури цих сховищ, то вони майже однакові.

До речі, обидва вони прагнуть поповнення /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Може, маєте, чим допомогти?
Ґвинтик
Студент досвідчений
Повідомлень: 57
З нами з: Суб лютого 03, 2007 7:18 pm

Книгосховище українського мовця

Повідомлення Ґвинтик »

Savo писав:
Нед липня 15, 2007 4:09 pm

Ні, посилання на ру-борді ведуть на інше сховище. А КУМ – фактично є дзеркалом того, що є на ру-борді, утім повнішим, зокрема за рахунок матеріалів з літератури. Що ж до структури цих сховищ, то вони майже однакові.

До речі, обидва вони прагнуть поповнення /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Може, маєте, чим допомогти?

Залюбки допоможу, ось як раз збираюся на цьому тижні придбати БФП і буду сканувати /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Тільки щось я не можу второпати як зайти щоб переглянути та завантажити матеріали /blink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":blink:" border="0" alt="blink.gif" /> ... Крім того, не бачу куди треба ввести логін та пароль.
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Книгосховище українського мовця

Повідомлення Savo »

Ґвинтик писав:
Нед липня 15, 2007 4:09 pm

Залюбки допоможу, ось як раз збираюся на цьому тижні придбати БФП і буду сканувати /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Тільки щось я не можу второпати як зайти щоб переглянути та завантажити матеріали /blink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":blink:" border="0" alt="blink.gif" /> ... Крім того, не бачу куди треба ввести логін та пароль.

Якщо ви про ру-борд, використайте якийсь фтп-клієнт, можна скористатися й Тотал Командером.
Чи ви про КУМ? Там узагалі через веб-бравзер заходите.
Як треба щось детальніше, пишіть у приват.
Lane

Книгосховище українського мовця

Повідомлення Lane »

Дякую! Дуже корисно.
anya

Книгосховище українського мовця

Повідомлення anya »

Ґвинтик писав:
Нед липня 15, 2007 4:09 pm

Тільки щось я не можу второпати як зайти щоб переглянути та завантажити матеріали /blink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":blink:" border="0" alt="blink.gif" /> ... Крім того, не бачу куди треба ввести логін та пароль.


Допоможіть! /unsure.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unsure:" border="0" alt="unsure.gif" /> Логін і пароль ввела, але матеріали чомусь не завантажуються... Клікаю на посилання, а воно виводить інформацію про словник і... все :angry:
Відповісти