Докладніше про користувачів

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Pere »

Не вергайте громів, моя пані, прошу. Ти чудово все повіла. А чого я причепився, спитай - сам не знаю.
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Iryska »

втім, повні психологічні портрети теж мона писати. я буду тільки рада - стежити так легше. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Iryska »

на форумі вже 219 користувачів. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
а ніхто ніц цікавого розповісти не хоче!!!!!!
ну хіба так можна, га?????

/blink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":blink:" border="0" alt="blink.gif" /> /blink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":blink:" border="0" alt="blink.gif" /> /blink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":blink:" border="0" alt="blink.gif" />

P.S. поки писала, стало 220 користувачів.
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

Докладніше про користувачів

Повідомлення Листопад »

Iryska писав:
Пон березня 12, 2007 4:09 pm

на форумі вже 219 користувачів. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
а ніхто ніц цікавого розповісти не хоче!!!!!!
ну хіба так можна, га?????

/blink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":blink:" border="0" alt="blink.gif" /> /blink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":blink:" border="0" alt="blink.gif" /> /blink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":blink:" border="0" alt="blink.gif" />

P.S. поки писала, стало 220 користувачів.


Треба було це зробити інформацією, обов'язковою при реєстрації - тоді МУСИЛИ Б /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Iryska »

Листопад писав:
Пон березня 12, 2007 4:09 pm

Треба було це зробити інформацією, обов'язковою при реєстрації - тоді МУСИЛИ Б /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />

ну ми ж не такі злюки....
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
щоб аж так радикально змушувати /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Pere »

Big Brother is watching you © /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Iryska »

Pere писав:
Вів березня 13, 2007 4:09 pm

Big Brother is watching you © /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

sister, my dear, sister. :P
чи ти все сумніваєшся? /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" />
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Pere »

Iryska писав:
Вів березня 13, 2007 4:09 pm

sister, my dear, sister. :P
чи ти все сумніваєшся? /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" />


What a lovely case of conspiracy! Mr. Orwell himself wouldn't come up with a plot as sweet as this. /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />


Танцюй зі мною, сестро, танцюй.
Нехай цей танець і востаннє.
Танцюй зі мною, сестро.
Танцюй зі мной…
Хай навіть сніг перед тим,
Як падати на твою землю
Бачить її через приціл.
Я танцюватиму з тобою
Чи не вперше і може востаннє.
Сестро, танцюй зі мною
На вулицях твоїх гір,
Не знімаючи рушниці з твого плеча, сестро
Не відмовляй мені, сестро, не відмовляй.
Танцюй зі мною, сестро, танцюй.
Танцюй зі мною, сестро, танцюй зі мною.
Нехай цей танець і востаннє.
Танцюй зі мною, сестро,
Танцюй зі мною, сестро, танцюй
Ганна Осадко

Докладніше про користувачів

Повідомлення Ганна Осадко »

Працюю літредактором тернопільського видавництва "Богдан". Виховую трьох дітей. 28 років. (офіційна частина).
Авантюрна, мінлива, пишу вірші, трохи малюю. Не амбітна, легко пристосовуюся до обставин, люблю осінь, Булгакова, в часи бурхливої юності була в УНА-УНСО - псевдо - "квіточка"). Хобі - колекціоную "перлинки" графоманства. Не надто тямлю на комп"ютерах. Люблю черешні і вермут. (неофіційна частина). :P
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Pere »

О, наша Іриска — ваша землячка. Разом черешні під вермут їстимете /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Відповісти