Докладніше про користувачів

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Savo »

DmitriY писав:
Чет серпня 02, 2007 4:09 pm

"Люблять" це я так сказав, мені не сподобалась критика щодо моїх повідомлень

Мабуть, левова частка тої критики належить мені /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Даруйте, коли образив. А коли в критиці не було раціонального зерна, то ви ж маєте нагоду контркритикувати /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
DmitriY
Студент досвідчений
Повідомлень: 85
З нами з: Суб червня 23, 2007 7:45 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення DmitriY »

Savo писав:
П'ят серпня 03, 2007 4:09 pm

Мабуть, левова частка тої критики належить мені /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

саме так, але я то до душі близько не берру. то добре шо є критика /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Savo писав:
П'ят серпня 03, 2007 4:09 pm

Даруйте, коли образив. А коли в критиці не було раціонального зерна, то ви ж маєте нагоду контркритикувати /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


мені важко помітити, чи виправдана вона, хай інші розсуджують. головне я не образився.
AustralianmaN

Докладніше про користувачів

Повідомлення AustralianmaN »

Привіт усім! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Звуть мене Саня, живу я у місті Ярославлі. Особливо про себе немогу нічого цікаво розповісти, думаю, що при спілкуванні складеться само собою враження /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Zozulka
Коректор пильний
Повідомлень: 240
З нами з: Чет травня 31, 2007 9:10 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Zozulka »

Я теж працюю літредактором (точніше як тут у нас зветься коректором) в рекламному агенстві. В рекламі працюю тільки декілька місяців, я і не уявляла, що тут так все бур"яном заросло. Тож оце полю його і найдивніше, що інколи заважають це робити, кажуть, мовляв, хай буде. (Добряче від цього потерпаю).Тут таки перекладаю з англійської, редагую тексти, рекламні ролики. Раніше працювала літредактором і перекадачем на телевізійній студії, також нещодавно перекладала дитячі книжки з англійської на українську. Дуже вдячна за цей форум і вдячна шановним колегам, які допомагають вирішувати мовні питання!
Хай щастить! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />))
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Iryska »

Zozulka писав:
Вів жовтня 09, 2007 4:09 pm

Я теж працюю літредактором (точніше як тут у нас зветься коректором) в рекламному агенстві. В рекламі працюю тільки декілька місяців, я і не уявляла, що тут так все бур"яном заросло. Тож оце полю його і найдивніше, що інколи заважають це робити, кажуть, мовляв, хай буде. (Добряче від цього потерпаю).Тут таки перекладаю з англійської, редагую тексти, рекламні ролики. Раніше працювала літредактором і перекадачем на телевізійній студії, також нещодавно перекладала дитячі книжки з англійської на українську. Дуже вдячна за цей форум і вдячна шановним колегам, які допомагають вирішувати мовні питання!
Хай щастить! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />))

я від оцього хай буде теж потерпаю. ше у нас є таке поняття, як замовник так вирішив. і хоч ти головю об стіну бийся, нічого не зробиш.
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Вам також вдячна за активність і участь в дискусіях.

AustralianmaN писав:
Вів жовтня 09, 2007 4:09 pm

Привіт усім! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Звуть мене Саня, живу я у місті Ярославлі. Особливо про себе немогу нічого цікаво розповісти, думаю, що при спілкуванні складеться само собою враження /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />


а майже зробив - то з натяком, що таки зробив, чи таки майже?
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
AustralianmaN

Докладніше про користувачів

Повідомлення AustralianmaN »

а майже зробив - то з натяком, що таки зробив, чи таки майже?

Залишилося ще трохи, але сайт працує.
Соломка
Студент досвідчений
Повідомлень: 59
З нами з: П'ят липня 27, 2007 9:01 pm

Докладніше про користувачів

Повідомлення Соломка »

Вітаю всіх!! Мене звати Ірина. Я працюю перекладачем німецької мови, також віднедавна перекладаю з та на англійську. Вважаю себе львів"янкою, хоча сама я з невеликого села Львівської області Гніздичів. Але Львів - то моя духовна домівка, нічого кращого для себе не бажаю :P

Щодо захоплень, то я просто обожнюю українську мову і хотіла би оволодіти нею так добре, як тільки це буде можливо. Люблю всі іноземні мови без винятку, для мене вони всі прекрасні, тому я часто шкодую, що нема можливості хоча б побіжно ознайомитись зі всіма.

Недавно я закінчила навчання у Львівській політехніці, тож тепер переді мною життя. Але вважаю, що після ВИШу навчання тільки починається.

Я також раніше писала вірші та невеличкі оповідання, але, мабуть, то був такий юнацький романтизм, і тепер це, на жаль, минуло.

А ще мені подобається такий вислів: якщо жінці відрубати крила, вона сідає на мітлу!!!! /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" />
Лаврін
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 1021
З нами з: Чет листопада 30, 2006 8:06 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Лаврін »

Ви себе так гарно подали перед шановною громадою!.. /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" />
Соломка писав:
Сер січня 16, 2008 4:09 pm

Недавно я закінчила навчання у Львівській політехніці, тож тепер переді мною життя. Але вважаю, що після ВИШу навчання тільки починається.

Не тільки Ви вважаєте... /unsure.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unsure:" border="0" alt="unsure.gif" />
Соломка писав:
Сер січня 16, 2008 4:09 pm

А ще мені подобається такий вислів: якщо жінці відрубати крила, вона сідає на мітлу!!!! /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" />

А де ж Ви такого набралися?! /unsure.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unsure:" border="0" alt="unsure.gif" />
Може, це прямий переклад з німецької? /unsure.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unsure:" border="0" alt="unsure.gif" />
PataFromOzz
Новоприбулий
Повідомлень: 2
З нами з: П'ят листопада 06, 2009 12:36 pm

Докладніше про користувачів

Повідомлення PataFromOzz »

форум треба популяризувати. Розробити свою кнопку і налагодити її обмін на такі самі кнопки інших форумів та сайтів для цього потрібне якесь тут спеціальне місце. Включити інформацію про форум до різних інтернет-каталогів. Можливо, якусь розсилку зробити. І т. д.

І ще. Мене трохи лякають величезні цитати, якими вже на нульовому етапі починють завалювати форум деякі учасники. Це ж не електронна бібліотека, правда?
Відповісти