Признание форуму

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

sulya
Новоприбулий
Повідомлень: 6
З нами з: Сер лютого 28, 2007 1:35 pm

Признание форуму

Повідомлення sulya »

Взагалі-то я адміністратор на сайті Tranagen.com, Ваш форум знайшов випадково, але дуже він мені сподобався. Я тепер постійно заходжу сюди. Навіть пару раз радив своїм знайомим /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />

Дуже вдячний також модератору Iryska за те, що вказала на недоліки на моєму сайті. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Признание форуму

Повідомлення Iryska »

sulya писав:
П'ят березня 09, 2007 4:09 pm

Взагалі-то я адміністратор на сайті Tranagen.com, Ваш форум знайшов випадково, але дуже він мені сподобався. Я тепер постійно заходжу сюди. Навіть пару раз радив своїм знайомим /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />

Дуже вдячний також модератору Iryska за те, що вказала на недоліки на моєму сайті. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

ну там не тільки я вказувала, а й інші.
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
а так - завжди будь-ласка.
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Greek

Признание форуму

Повідомлення Greek »

Iryska писав:
П'ят лютого 16, 2007 4:09 pm

зате супер пупер радж завжди на звязку. тра ще й всіх решту собі в гуглток перетягнути. декого я вже впіймала у свої тенета... /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
і все таки, конкретні причини за якими форму так вподобали?
може хтось ще висловиться з цього приводу?

Багато розумних людей, яким (сподіваюся) цікаві мої думки. Я цим не розбещений.
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Признание форуму

Повідомлення Iryska »

Greek писав:
П'ят липня 20, 2007 4:09 pm

Багато розумних людей, яким (сподіваюся) цікаві мої думки. Я цим не розбещений.

цікавих і доброзичливих, еге ж?
Відповісти