Текст від форуму при реєстрації

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Rocksolan
Новоприбулий
Повідомлень: 2
З нами з: Сер жовтня 28, 2009 4:54 pm

Текст від форуму при реєстрації

Повідомлення Rocksolan »

Можливо, не звертали уваги, а можливо, тут і немає помилок, та при реєстрації прочитав отаке:

На вказаний при реєстрації e-mail відправлено лист із інструкціями про активацію вашого облікового запису.
Указанний вами e-mail: 11111@bigmir.net

Я б тут написав "зазначений" чи "наданий" /unknw.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unknw:" border="0" alt="unknw.gif" />
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

Текст від форуму при реєстрації

Повідомлення Листопад »

Rocksolan писав:
Сер жовтня 28, 2009 4:09 pm

Можливо, не звертали уваги, а можливо, тут і немає помилок, та при реєстрації прочитав отаке:

На вказаний при реєстрації e-mail відправлено лист із інструкціями про активацію вашого облікового запису.
Указанний вами e-mail: 11111@bigmir.net

Я б тут написав "зазначений" чи "наданий" /unknw.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unknw:" border="0" alt="unknw.gif" />


Якщо там слово указаний з двома н, то це справді помилка, якщо з одним - усе в нормі.
********
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 916
З нами з: Чет червня 11, 2009 3:36 pm

Текст від форуму при реєстрації

Повідомлення ******** »

Я б тут написав "зазначений" чи "наданий"

Можна й указувати (вказувати).
Основознавець
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 961
З нами з: Чет липня 31, 2008 11:15 pm

Текст від форуму при реєстрації

Повідомлення Основознавець »

Не знаю, хто як, але я б при реєстрації відділив комами з обох боків, як-не-як, вставна конструкція. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Ще раз даруйте за офтоп.
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

Текст від форуму при реєстрації

Повідомлення Черепаха »

Основознавець писав:
Сер жовтня 28, 2009 4:09 pm

Не знаю, хто як, але я б при реєстрації відділив комами з обох боків, як-не-як, вставна конструкція. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Ще раз даруйте за офтоп.


Ну і де його тулить ті коми? Я розумію, що кома -- це гарний знак, її можна навіть дуже любити, але, звиняйте, тут вона недоречна. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Вказаний при/під час реєстрації мейл -- поширене означення, що стоїть перед означуваним словом.

Вказаний (коли?) при/під час реєстрації мейл.
Основознавець
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 961
З нами з: Чет липня 31, 2008 11:15 pm

Текст від форуму при реєстрації

Повідомлення Основознавець »

Черепаха писав:
Чет жовтня 29, 2009 4:09 pm

Ну і де його тулить ті коми? Я розумію, що кома -- це гарний знак, її можна навіть дуже любити, але, звиняйте, тут вона недоречна. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Вказаний (коли?) при/під час реєстрації мейл.

Гаразд, дивимось:
1) На вказаний при реєстрації e-mail відправлено лист із інструкціями про активацію вашого облікового запису.
2) На вказаний e-mail відправлено лист із інструкціями про активацію вашого облікового запису.

Суть речення не змінилась, ось тому й це — вставна конструкція, а вона за правилами вкраїнської мови виділяється комами. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

Текст від форуму при реєстрації

Повідомлення Черепаха »

Основознавець писав:
Чет жовтня 29, 2009 4:09 pm

Гаразд, дивимось:
1) На вказаний при реєстрації e-mail відправлено лист із інструкціями про активацію вашого облікового запису.
2) На вказаний e-mail відправлено лист із інструкціями про активацію вашого облікового запису.

Суть речення не змінилась, ось тому й це — вставна конструкція, а вона за правилами вкраїнської мови виділяється комами. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


Гм, цікава логіка. Навіть не знаю, що відповісти.

Я там дописала: Вказаний при/під час реєстрації мейл -- поширене означення, що стоїть перед означуваним словом.

Це стосується не лише відсутності коми перед словом мейл, але й цілісності конструкції вказаний при реєстрації.

А у реченні
Зазначену на бланку адресу слід вважати постійною --

Ви теж поставили б коми перед і після на бланку?
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

Текст від форуму при реєстрації

Повідомлення Листопад »

Основознавець писав:
Чет жовтня 29, 2009 4:09 pm

Гаразд, дивимось:
1) На вказаний при реєстрації e-mail відправлено лист із інструкціями про активацію вашого облікового запису.
2) На вказаний e-mail відправлено лист із інструкціями про активацію вашого облікового запису.

Суть речення не змінилась, ось тому й це — вставна конструкція, а вона за правилами вкраїнської мови виділяється комами. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


Не вигадуйте бозна-чого! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Основознавець
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 961
З нами з: Чет липня 31, 2008 11:15 pm

Текст від форуму при реєстрації

Повідомлення Основознавець »

Черепаха писав:
Чет жовтня 29, 2009 4:09 pm
А у реченні
Зазначену на бланку адресу слід вважати постійною --

Ви теж поставили б коми перед і після на бланку?
Це залежить, якщо це дуже важливо підкреслити, то можна не виділяти, а навіть в дужки взяти.
Але якщо, адресу вказано лише на бланку, то гадаю, що варто-таки. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

Текст від форуму при реєстрації

Повідомлення Черепаха »

Основознавець писав:
Чет жовтня 29, 2009 4:09 pm

Це залежить, якщо це дуже важливо підкреслити, то можна не виділяти, а навіть в дужки взяти.
Але якщо, адресу вказано лише на бланку, то гадаю, що варто-таки. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


Не вигадуйте бозна-чого! smile.gif


Пані Листопад мене, мабуть, підтримає, що редакторам і коректорам треба доплачувати на заспокійливі ліки, особливо після процедури узгодження правок. Або ще краще басейн. Ну хто куди, а я в нірвану /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

... ні, все ж по заспокійливе...
Відповісти