Статуси користувачів

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Танка
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 1889
З нами з: Сер березня 04, 2009 6:12 pm

Статуси користувачів

Повідомлення Танка »

Я досить часто користуюсь Словником. Вдячна всім, хто його створив і постійно вдосконалює. І форум, на відміну від інших в Мережі, значно виграє, особливо з огляду на культуру спілкування. /good.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":good:" border="0" alt="good.gif" />
Кількість балів для мене не має особливого значення. Я не філолог, і мої дописи переважно містять питання, на які шановне філологічне братство дає цікаві відповіді та слушні поради. Також мені цікаво і повчально знайомитись з темами, які порушують колеги по форуму. На будь яке звання не претендую, і запропонувала б під час підрахунку повідомлень не враховувати дописи, які містять питання у чистому вигляді.
Особисто мені до вподоби варіант, запропонований Savo, - в ньому відчувається системний підхід.
Симпатичним видається також варіант забіг порадитись, оскільки я відчуваю себе саме людиною, що забігла порадитись.
Приємно було б також стати моволюбом /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Між тим повідомляю, що працюю над тим, як заохотити до української мови і літератури, і з вдячністю використовую те, що дають Словник і форум.
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Статуси користувачів

Повідомлення Savo »

Танка писав:
Суб вересня 05, 2009 4:09 pm

Приємно було б також стати моволюбом /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Пані Танко, відчуваю, що не помилюся, коли призначу вам цей статус одразу. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> У тому, що Ви любите нашу мову, сумнівів не маю.
Лаврін
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 1021
З нами з: Чет листопада 30, 2006 8:06 am

Статуси користувачів

Повідомлення Лаврін »

Танка писав:
Суб вересня 05, 2009 4:09 pm
Приємно було б також стати моволюбом /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Savo писав:
Суб вересня 05, 2009 4:09 pm
Пані Танко, відчуваю, що не помилюся, коли призначу вам цей статус одразу. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> У тому, що Ви любите нашу мову, сумнівів не маю.

Е, ні, пане Savo, хай там що, але мені от, приміром, не до вподоби мій 'титул' на форумі Словника: Мовознавець геніальний?????
Не знаю, що то за така існує там у вас "табеля про ранги" (чи хіба від к-сті повідомлень?), ачи, може, градація яка (а, мо', деградація?). Але от, напр., узяти Листопад: у неї навіть більше повідомлень, ніж у мене, а проте, їй присвоєно такий гарний (і мабуть, повічний) титул "Студент вічний". Знов, узяти Танку: в неї, там, 135 хай буде повідомлень - а вона має такий гарний титул "Моволюб". Узяти Вас, о всечеснійший, о високоповажний і велемудрий пане Адміністраторе: понад півтора тисячі повідомлень (!!!), а Ви всього лише... скромний "Шукач мовоскарбу". )
Отож, буду Вас прохати, аби Ви мені, присудили - одразу, як стій і теж повічно! - такий скромний титул - "Моволюб".

Дякую наперід!
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Статуси користувачів

Повідомлення Savo »

Лорейн писав:
Пон вересня 28, 2009 4:09 pm

Отож, буду Вас прохати, аби Ви мені, присудили - одразу, як стій і теж повічно! - такий скромний титул - "Моволюб".

Будь ласка, пане Лавріне. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Власне, я колись у цій темі і припрошував старожилів – замовляйте індивідуальні статуси, коли стандартні не до вподоби. До слова, користувач, що має понад 700 повідомлень, може самостійно у власному профілі себе титулувати. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Статуси користувачів

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Savo писав:
Пон вересня 28, 2009 4:09 pm

До слова, користувач, що має понад 700 повідомлень, може самостійно у власному профілі себе титулувати. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


Що, справді?/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

Статуси користувачів

Повідомлення Листопад »

Олег Дмитрієв писав:
Чет жовтня 15, 2009 4:09 pm

Що, справді?/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


Олеже, іще 489 повідомлень - і... /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Статуси користувачів

Повідомлення Savo »

Олег Дмитрієв писав:
Чет жовтня 15, 2009 4:09 pm

Що, справді?/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Істину глаголю. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Статуси користувачів

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

стожари писав:
Нед серпня 09, 2009 4:09 pm

Бачив на інших форумах рейтинг. Є відкриті для всіх користувачів рейтинги, а є сховані, тобто бачити їх може тільки адмін і сам користувач.
І дякувати не у повідомленнях, а у приваті.
І додайте смайликів, будь ласка.


От нарешті цивілізація дійшла і до нашого форуму/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> У нас тепер є і "Дякую" і "Репутація", завдяки яким тепер буде простіше орієнтуватися в авторитетності того, чи іншого дописувача /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
ruslan4
Учень старанний
Повідомлень: 37
З нами з: Сер вересня 23, 2009 10:08 am

Статуси користувачів

Повідомлення ruslan4 »

Даруйте, панство, але мені добродій Саво порадив переміститися з цієї гілки – сюди. Що чемно і роблю /ah.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":ah:" border="0" alt="ah.gif" />

Отож,
як вже згадувалося за заначеною вище ланкою не одним дописувачем, якось воно не «те-є» – отой покруч з «ми самі нє мєстния». Тому приєднуюся до думки, що цей статус вартувало б змінити. Можна, звісно, піти найпростішим шляхом і використатися звання .
Слова гарні – мови нема, але якось все офіційозно.

Зрештою, чому обговорюючи серйозні теми, не можна крихту усмішки додати?
Здається, саме так у цій спільноті тут і робиться: серйозність – для доказів, переконувань, словом – для суті та змісту, а усмішки – для оболонки /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

Тож як на мене, цікавішими видаються звання для користувачів-початківців такі як заброда (бо . Якщо це відбулося вперше – то здебільшого направду випадково) або приблудько
(інший прочит – приблуда )
І слівце гарне згадаємо та задіємо його, і не стандартно, не забюрократизовано виглядатиме, вселенько так /ae.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":ae:" border="0" alt="ae.gif" />

Щодо слів тощо – то вважаю, що не варто їх використовувати: якщо особа на цю «говорильню» не те, що просто зайшла і погортала сторінки, а ще й зголосилася, створила свій обліковий запис (вважай – прописалася), то яка ж вона після цього нетутешня – саме місцева і дуже навіть тутешня!! /hi.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":hi:" border="0" alt="hi.gif" />
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

Статуси користувачів

Повідомлення Листопад »

ruslan4 писав:
Вів листопада 03, 2009 4:09 pm

Тож як на мене, цікавішими видаються звання для користувачів-початківців такі як заброда (бо . Якщо це відбулося вперше – то здебільшого направду випадково) або приблудько
(інший прочит – приблуда )
І слівце гарне згадаємо та задіємо його, і не стандартно, не забюрократизовано виглядатиме, вселенько так /ae.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":ae:" border="0" alt="ae.gif" />
Щодо слів тощо – то вважаю, що не варто їх використовувати: якщо особа на цю «говорильню» не те, що просто зайшла і погортала сторінки, а ще й зголосилася, створила свій обліковий запис (вважай – прописалася), то яка ж вона після цього нетутешня – саме місцева і дуже навіть тутешня!! /hi.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":hi:" border="0" alt="hi.gif" />

І чим ті заброда чи приблуда кращі?
Це те ж саме, що й нетутешні, тільки зі зневажливим відтінком. /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" />

ЗАБРОДА, -и, ч. і ж. 1. зневажл. Людина, що прибула звідки-небудь, нетутешня; чужинець; приблуда. // Чужоземний загарбник. 2. розм. Людина, що любить бродити, багато блукає. // Про того, хто забрів у воду, ловлячи рибу.
ПРИБЛУДА, -и, ч. і ж. 1. зневажл. Той, хто випадково опинився де-небудь, пристав до когось. // Зайшла, немісцева людина; захожий. // Людина, чужа якому-небудь середовищу. // Людина, що не має постійного місця проживання; волоцюга. // Тварина, що прибилася до чужого стада, двору, дому і т. ін. 2. жарт. Про того, хто не може всидіти вдома, любить блукати.
Відповісти