Російсько-український словник

Посилання на цікаві або корисні матеріали.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

Російсько-український словник

Повідомлення Черепаха »

Підтримується така думка й тут.


Savo, а як Ви потрапляєте сюди, коли я відсьогодні чомусь потрапляю за цим же посиланням осюди?

(не знаю, чи у Вас відкривається те саме, що й у мене... Здається, оновлюється дизайн словника (нова версія?), і він не працює...
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Російсько-український словник

Повідомлення Savo »

Черепаха писав:
Вів жовтня 27, 2009 4:09 pm

Savo, а як Ви потрапляєте сюди, коли я відсьогодні чомусь потрапляю за цим же посиланням осюди?

Я теж. Доки не здогадався прибрати з адреси www...
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

Російсько-український словник

Повідомлення Черепаха »

Savo писав:
Вів жовтня 27, 2009 4:09 pm

Я теж. Доки не здогадався прибрати з адреси www...


Ой мама! це що, клон який?
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Російсько-український словник

Повідомлення Savo »

Черепаха писав:
Вів жовтня 27, 2009 4:09 pm

Ой мама! це що, клон який?

Не думаю. Мабуть, таки хочуть змінити дизайн. Пан Andriy, гадаю, нам розкаже при нагоді, що задумав. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Andriy
Редактор вмілий
Повідомлень: 485
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 2:38 pm

Російсько-український словник

Повідомлення Andriy »

Savo писав:
Вів жовтня 27, 2009 4:09 pm

Не думаю. Мабуть, таки хочуть змінити дизайн. Пан Andriy, гадаю, нам розкаже при нагоді, що задумав. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

перепрошую, я й не знав що хтось користується www.r2u.org.ua, то випадково вчора прогавив, має тепер працювати

дизайн таки оновлюється, але про це т-с-с-с, нікому не кажіть /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
********
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 916
З нами з: Чет червня 11, 2009 3:36 pm

Російсько-український словник

Повідомлення ******** »

дизайн таки оновлюється, але про це т-с-с-с, нікому не кажіть /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Т-с-с-с, нікому не кажіть /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />: дизайн супер! /good.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":good:" border="0" alt="good.gif" />
Andriy
Редактор вмілий
Повідомлень: 485
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 2:38 pm

Російсько-український словник

Повідомлення Andriy »

Родзинка писав:
Чет січня 07, 2010 4:32 pm

дизайн таки оновлюється, але про це т-с-с-с, нікому не кажіть /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Т-с-с-с, нікому не кажіть /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />: дизайн супер! /good.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":good:" border="0" alt="good.gif" />

дякую! /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" />
Відповісти