Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Повна версія: модераторство
Форум СЛОВНИКa.ua > Новації, зауваги, пропозиції > Про наш форум
рівноденник
Даруйте за не дуже коректне питання rolleyes.gif , та що для цього потрібно? ag.gif
Iryska
Цитата(рівноденник @ 2.12.2006, 21:37) *

Даруйте за не дуже коректне, ламерське питання rolleyes.gif , та що для цього потрібно? unsure.gif

стастуси користувачів вирізнятимуть нас від решти форумів. втім, ми і так відрізняємося. :P
будь-яка спільнота чи колектив з часом обростає своєрідними типами звертань один до одного. думаю, статуси користувачів, особливо такі унікальні, вибрані за згоди та участі самих користувачів, сприятимуть утворенню дружньої та приємної атмосфери.
рівноденник
Цитата(Iryska @ 2.12.2006, 20:43) *

стастуси користувачів вирізнятимуть нас від решти форумів. втім, ми і так відрізняємося. :P

тоді модераторство - то дійсно wink.gif чудово.... smile.gif
Iryska
Цитата(рівноденник @ 2.12.2006, 22:00) *

тоді модераторство - то дійсно wink.gif чудово.... smile.gif

я думала, ми про статуси користувачів. а модераторство до чого? ви про таємничого когось, хто теж хоче бути модератором?
рівноденник
Цитата(Iryska @ 2.12.2006, 21:44) *

я думала, ми про статуси користувачів. а модераторство до чого? ви про таємничого когось, хто теж хоче бути модератором?

ги-ги або ж лол lol.gif
трохи по-дурному вийшло unsure.gif
ЗІ та я принаймні хотів розпитати rolleyes.gif , що входитиме до обов’язків модератора, волонтера на якого ви бажаєте wink.gif
Iryska
Цитата(рівноденник @ 2.12.2006, 22:57) *

ги-ги або ж лол lol.gif
трохи по-дурному вийшло unsure.gif
ЗІ та я принаймні хотів розпитати rolleyes.gif , що входитиме до обов’язків модератора, волонтера на якого ви бажаєте wink.gif

то я не в'їхала...
модератор розвиває роділ, доручений йому/їй. стежить за порядком.
чи то я сьогодні супер лаконічна, чи воно так в двох словах і є. smile.gif
рівноденник
Цитата(Iryska @ 2.12.2006, 22:00) *

то я не в'їхала...
модератор розвиває роділ, доручений йому/їй. стежить за порядком.
чи то я сьогодні супер лаконічна, чи воно так в двох словах і є. smile.gif

Гм rolleyes.gif
ЗІ ви, як модератор, як гадаєте, розмова про "бути або не бути модератором" в цій темі(Статуси користувачів) - це вже офтоп? ag.gif
Iryska
Цитата(рівноденник @ 2.12.2006, 23:15) *

Гм rolleyes.gif
ЗІ ви, як модератор, як гадаєте, розмова про "бути або не бути модератором" в цій темі(Статуси користувачів) - це вже оффтоп? ag.gif

так. мабуть.
але як одератор відрізняю офтоп корисний, що дещо дотичний до обговорення та офтоп офтопний - абсолютно віддалений від теми. smile.gif
на мій погляд - це дотичний офтопик. крім того, я насправді думала, ви хотіли дізнатися про статуси користувачів.
zav
Сміявся...
Уживаючи модератор усі помиляються страшенно, бо воно має єдине значення. Натомість медіатор має два значення... пильнуйте!
vitaly1
Точно, левова частка користувачів інтернету (тобто ті, хто спілкуються на форумах) помиляються smile.gif

Те, що модератора в цьому значенні нема у тлумачнику, просто означає, що це значення ще не було додано, бо слово досить нове, як зрештою і весь інтернетівський сленг. Більше про це поняття можна дізнатися, наприклад, у російській вікіпедії (в українській на жаль такої статті ще немає).

А медіатор тут взагалі ні до чого, це слово ні до модерації, ні до форумів не має ніякого стосунку.
zav
Цитата(vitaly1 @ 3.12.2006, 2:42) *
А медіатор тут взагалі ні до чого, це слово ні до модерації, ні до форумів не має ніякого стосунку.
Але що робити з цим:
1) "mediator: посередник; примиритель"(с)Lingvo11
2) "moderator: 1) арбітр; посередник"(с)Lingvo11
Словарну статтю поправлять?
p.s. mediate : 2. 1) бути посередником
moderate 2. людина поміркованих поглядів (у політиці)
p.p.s. Я тут трохи пошукав - ось:
Цитата(Compact Oxford English Dictionary)
moderator
noun 1 an arbitrator or mediator. 2 a chairman of a debate. 3 a person who moderates examination papers.
Тут дещо розширене тлумачення.
vitaly1
Не варто зводити обговорення до рівня "хтось обов'язково має бути дурнем" smile.gif

Подібних логічних ланцюжків можна створити скільки завгодно, слова від цього інших значень не набудуть. І якщо людину, яка наглядає за порядком на форумі й має для цього певні інструменти, звуть модератором, то скільки не пояснюй, як це неправильно, медіатором вона від цього не стане. І звати її так ніхто не буде smile.gif
Andriy
Цитата(zav @ 3.12.2006, 3:17) *

Сміявся...
Уживаючи модератор усі помиляються страшенно, бо воно має єдине значення. Натомість медіатор має два значення... пильнуйте!

МОДЕРАТОР, -а, ч. Пристрій у музичних клавішних інструментах для регулювання сили звуку.

насправді, тут модератор виконує схожу функцію - щоб на форумі не було занадто голосно smile.gif
Це текстова версія — лише основний контент. Для перегляду повної версії цієї сторінки, будь ласка, натисніть сюди.
Русская версия Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.