Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Повна версія: Проблема зі словником
Форум СЛОВНИКa.ua > Новації, зауваги, пропозиції > Додаємо слова, шліфуємо тлумачення
Iryska
Шо сі стало? то у мене тіко так?
набираю слово у полі, нічо не показує. шукаю слово за буквою, не кидає в список слів.
шо робити??????
Zozulka
Вже запрацював!
Savo
Цитата(Zozulka @ 29.8.2007, 17:44) *

Вже запрацював!

Ну, в кого як. У мене порожньо у графах...
Iryska
Цитата(Savo @ 29.8.2007, 17:46) *

Ну, в кого як. У мене порожньо у графах...

і в мене порожньо. я вже он паперовий витягла... як я відвикла сторінки гортати.
Ґонта
І у мене не працює...
vitaly1
Цитата(Iryska @ 29.8.2007, 18:49) *

і в мене порожньо. я вже он паперовий витягла... як я відвикла сторінки гортати.

Є ж версія під Лінгво wink.gif
Олег Дмитрієв
Цитата(vitaly1 @ 29.8.2007, 22:30) *

Є ж версія під Лінгво wink.gif

Вибачте, вже працює. На всяк випадок, на майбутнє прохання до людей, у яких є мої прямі контакти - напишіть мені зразу, як тільки щось таке трапляється. Зараз на новій роботі величезне завантаження, і я не завжди маю час слідкувати за форумом.

Віталій, ти закликаєш всіх купити собі Лінгво?
vitaly1
Цитата(Олег Дмитрієв @ 30.8.2007, 1:13) *

Віталій, ти закликаєш всіх купити собі Лінгво?

Це була відповідь Ірисці - на той випадок, якщо вона забула, що крім онлайнової є ще й електронна версія smile.gif
Iryska
Цитата(vitaly1 @ 30.8.2007, 10:11) *

Це була відповідь Ірисці - на той випадок, якщо вона забула, що крім онлайнової є ще й електронна версія smile.gif

забула, забула. дякую. а то розбалувалась інетом, smile.gif

Для Олега - через завантаженість рідко буваю в гуглтоці, то й вчора загальмувала і не постукала. запрацьована Іриска - неймовірно затуркане створіння, що втрачає навички спілкування.
smile.gif
Оксанка
Цитата(Iryska @ 29.8.2007, 18:35) *

Шо сі стало? то у мене тіко так?
набираю слово у полі, нічо не показує. шукаю слово за буквою, не кидає в список слів.
шо робити??????

В тебе напевно глюки?
Savo
Цитата(Оксанка @ 26.2.2008, 11:40) *

В тебе напевно глюки?

Ага, такий собі масовий психоз <_<
Але як рукою зняло ще півроку тому.
Daniel Bohdan
І знову Словник.net не працює. Цікаво, що база мусить бути непорушеною, адже випадкові статті показує кожної візити. Чи хтось знає, допоки така затримка?
Ґонта
Цитата(Daniel Bohdan @ 27.7.2008, 9:02) *

І знову Словник.net не працює. Цікаво, що база мусить бути непорушеною, адже випадкові статті показує кожної візити. Чи хтось знає, допоки така затримка?

Якщо Словник не працює, то іноді (з невеликою ймовірністю, але вона є) значення можна знайти так:
У Гуглі шукайте фразу (наприклад, для слова Паляниця) "Паляниця - Тлумачення на СЛОВНИК.НЕТ".
Якщо сторінка з пошуком цього слова проіндексована, то Гугл видасть результат, який можна побачити у Кеші Гугла.
Al Silonov
Цитата(Zozulka @ 29.8.2007, 17:44) *

Вже запрацював!

Проблема осталась - последние два дня словник ничего не показывает...
Savo
Цитата(Al Silonov @ 30.7.2008, 14:36) *

Проблема осталась - последние два дня словник ничего не показывает...

Показує, показує. До речі, гляньте на рік цитати, на яку ви звернули увагу smile.gif
rkononenko
коли будуть працювати визначення
Savo
Цитата(rkononenko @ 7.7.2011, 4:48) *

коли будуть працювати визначення

Можливо, до кінця літа.
Savo
Цитата(Мавка @ 3.8.2011, 10:33) *

Це я тільки бачу? unsure.gif

Ніяких дописів з цієї теми не видалено. Вони тимчасово приховані. Їх наразі можуть бачити тільки модератори. Прохання – більше нічого, пов’язане з тлумаченнями в будь-якій версії Словника, в цій темі поки що не публікувати. Причини, якщо буде ще така потреба, буде пояснено пізніше. Зробить це Головний адміністратор.
Дякую за розуміння. Просимо вибачити за незручності.
Додано.
Пані, Мавко! Я ж просив: нічого не публікувати!
Це текстова версія — лише основний контент. Для перегляду повної версії цієї сторінки, будь ласка, натисніть сюди.
Русская версия Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.