Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Повна версія: Мова чи інформатика?
Форум СЛОВНИКa.ua > Основний форум СЛОВНИК.НЕТ > Різне
Дмитро
З інформатикою в нас усе гаразд, а от з мовою, на жаль, ні.
Мавка
Чула й про це. sad.gif То, як з’ясувалося, сайт Міністерства освіти тепер не працює?
Валентин
Цитата(Мавка @ 20.2.2012, 19:44) *

http://www.youtube.com/watch?v=Zzykxweak64
"Якби мене українці спитали пораду, я б сказав: забудьте історію. Історія неважлива взагалі", - зауважив Перес. Він підкреслив, що дехто говорить про необхідність вивчати історію, щоб не повторювати помилок минулого. Він назвав це нонсенсом та безглуздям. "Вам не вдасться повторити помилки минулого, ви просто наробите нових помилок. Немає там що вчити в цій історії", - сказав президент Ізраїлю. Він вважає, що історію, крім духовних надбань культури та літератури, варто відкинути. На думку Переса, краще заглибитись в науку, яка є "війною проти сліпоти". "Світ існував і в часи Мойсея, і Христа, і Магомета, але просто у них, наприклад, не було окулярів, мікроскопа, телескопа. Коли відкриваються очі, починаєте більше бачити і більше створювати, і навіть сьогодні ми наполовину сліпі", - сказав президент Ізраїлю. Він порадив історикам писати історичні книжки і викладати їх в Інтернеті, а решті людей дивитись в майбутнє. При цьому Перес закликав Україну разом з Ізраїлем працювати в науково-технічній сфері. "Наступні 10 років стануть найсенсаційнішими, якщо говорити про науку", - сказав він.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/prezident-izrayilyu...u-istoriyu.html
Selyd
Сенкевич створив цілу історичну епопею на якій виховане не одне свідоме покоління поляків.
А коли перша особа чужої держави дає пораду типа "троянського коня" іншій державній нації в такій хитромудрій упаковці, то на це існує єврейське поняття - хуцпа.
Класичний приклад хуцпи - Син вбив батька і матір. Суд сформулював присуд і надає йому слово.
- Скиньте мені хоч трохи років, прийміть до уваги що я ж сирота.
Але вернімося до мови. Існує неміряна можливість наситити роботу над мовою та літературою з застосуванням сучасних технічних засобів інформатики.
А бомбування історії, української мови, залучення голої технізації, то не на них направлена стріла, а на долю нашого етносу, на його державність та на виїдження душі.
А це знову хуцпа.
Це текстова версія — лише основний контент. Для перегляду повної версії цієї сторінки, будь ласка, натисніть сюди.
Русская версия Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.