Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Повна версія: Що таке відповідальність?
Форум СЛОВНИКa.ua > Основний форум СЛОВНИК.НЕТ > Різне
Ирунька
Перенесено з розділу "Мовні консультації".Мені потрібно написати твір.Хтось знає де можна його знайти або додаткову інформацію? допоможіть)))

Листопад
Цитата(Ирунька @ 18.4.2010, 9:28) *
Мені потрібно написати твір.Хтось знає де можна його знайти або додаткову інформацію? допоможіть)))

Можливо, на якісь думки вас наштовхне ось ця тема. smile.gif
Завада
Цитата(Ирунька @ 18.4.2010, 8:28) *

Мені потрібно написати твір.Хтось знає де можна його знайти або додаткову інформацію? допоможіть)))

Цитата

Тенденция, однако.

Сумно...
Сумно...
Сумно...
Дуже сумно...
Завада
Цитата(Андрей Мелащенко @ 18.4.2010, 12:45) *

надо написать твір-роздум на тему : "Що я найбільше ціню у людях"
подскажите мне на завтро надо написать напишите или дайте ссылку где он напечятан желательно небольшой

ag.gif
Черепаха
Мені переповідали діалог. Двоє однокурсників зустрілися за кілька років після випуску. Завели розмову про те, хто чим займається. Один сказав, що вряди-годи пише дипломні, курсові... Дисертації... Побачивши докір в очах свого приятеля, виправдовувався: "А що тут такого? Якщо хтось працює і має гроші, чому б не купити і т. ін., і т. ін..."
Додам, що це було навіть не в Україні й у кращі часи, тобто роботу люди більш-менш мали. На що інший відповів: "Так, тільки не здивуйся, коли той, кому ти написав дипломну роботу, незабаром стане твоїм шефом".

Оце ж воно і є - відповідальність.
А ще кажуть, що книгарні в усьому світі зникають, що вже про нас казати...
Ех, сумно так, що навіть із панцира вилазити не хочеться.
Танка
Цитата
надо написать твір-роздум на тему : "Що я найбільше ціню у людях"
подскажите мне на завтро надо написать напишите или дайте ссылку где он напечятан желательно небольшой


Дійсно, дуже сумно...
Вважаю, що те, про що зараз напишу, теж має неабиякий стосунок до відповідальності. Питання тільки: чиєї?
Зверніть увагу, що книгарні рясніють готовими творами з мов, готовими збірками з розв’язаними задачами з математики, фізики, хімії, повними комплектами відповідей на питання до іспитів тощо. На обкладинці такого „помічника” навіть визначено: „до підручника такого-то автора такого-то... Бери підручник, у „помічнику” відшукай заданий номер завдання і переписуй на здоров’я. А от чи на здоров’я?
В одній такій книзі з назвою „Готові домашні завдання” навіть написано, що вона є однією з серії (!) „Лінивим” дітям та працелюбним батькам”.
У деяких моїх знайомих (думаю, що не тільки у моїх) діти відчувають себе зовсім безпорадними без тих підказчиків. Раджу: сховайте, або зовсім позбавтеся того ворога. Не можуть, на жаль, бо заради тимчасового спокою у сім’ї з приводу навчання, оцінок і т.і. зайняті зароблянням грошей на життя мама і тато не можуть піти на такий крок і виховуть для суспільства безвідповідальну людину. А далі, як співала колись Софія Ротару „Я, ты, он, она, вместе – целая страна...” Прикро.
Ще є питання до видавництв (розумію, що складне), чиновників від освіти щодо дозволу друкувати такий непотріб. Уявляєте, скільки можна було б надрукувати насправді хорошої літератури!
А поки маємо те, що маємо. Тому шукаємо самі або дозволяємо шукати своїм дітям заради виконання домашнього завдання „на завтро”, де „напечятан” невеличкий твір. Бо великий писати, точніше, переписувати ліньки...
Основознавець
Може, тему перенести подалі звідси? Це ж несерйозно.
Листопад
Шановне товариство, а твір на задану тему спільними зусиллями ви таки написали. smile.gif
Якщо дівчина, звичайно, зуміє цим матеріалом скористатися. wink.gif

Пізніше тему перенесу в розділ "Різне".
Savo
Бачте, коли учень (студент) вбачає у своєму наставникові... лоха, то приноситиме йому скачані з Мережі твори. Утім коли вчитель (викладач) при учневі (студентові) покаже йому, звідки той "позичив" свій твір, реферат, курсову, дипломну, наступного разу ситуація не повториться.
Не будьмо лохами! Маємо встигати за дітьми. А не встигаємо – годі дивуватися й ахати.
Завада
Цитата(Танка @ 19.4.2010, 7:46) *

Зверніть увагу, що книгарні рясніють готовими творами з мов, готовими збірками з розв’язаними задачами з математики, фізики, хімії, повними комплектами відповідей на питання до іспитів тощо. На обкладинці такого „помічника” навіть визначено: „до підручника такого-то автора такого-то...

Для більш "просунутих" продаються комп'ютерні диски з аналогічними назвами. Само собою зрозуміло, такими "рефератами" насичений Інтернет. Це - для школярів.
А ось для студентів існують спеціальні фірми, в яких можна замовити контрольну, курсову, дипломну роботу на будь-яку тему і з будь-якої галузі знань. За певну платню, зрозуміло. Люди заможні, що обіймають серйозні посади, мають змогу придбати тексти монографій, дисертацій і стати ще більш шанованими "проффесорами". Вже неодноразово писалося про те, що майже всі наші "заможновладці" у стислі терміни, не відволікаючись від безпосередньої роботи і бізнесу, написали дисертації. Кожна людина, яка хоч трохи обізнана з процесом написання серйозної наукової праці, добре знає, скільки сил, часу й енергії необхідно віддати цьому процесові. А без відриву від адміністративного керування зробити це просто неможливо.

В некоторых вузах педагоги боятся, что проверка выявит не только переписанные рефераты и дипломы, но и кандидатские, а то и докторские диссертации. А это уже серьезное ЧП. Вдруг выяснится, что заведующий кафедры списал с кого-то докторскую диссертацию? В одном о-очень солидном госвузе, который готовит кадры чиновников, так и вышло. За плагиат в прошлом году пришлось уволить двух почтенных сотрудников.
Черепаха
На Заході вже давно виловлюють плагіатників методично. Спеціальні програми дозволяють визначити не лише один в один скопійовані тексти та уривки з них, а й "творчо опрацьовані" дослідження колег. Та й викладачі пильнують... Коли науковець знає, що навіть якщо він і захистить чужу працю як свою, це не є гарантією, що за кілька років нікому не спаде на думку застосувати публічний порівняльний аналіз до проффесорського портфоліо, то принаймні подумає, чи варто це робити.

Зрозуміло, що перевантажений викладач може виглядати лохом одразу ж після того, як поставить позитивну оцінку за плагіат, але ж кожен матиме нагоду звернутися до наукової роботи пізніше, і хто тоді буде лохом?

Ну, але ж це не про нас. Що дав публічний аналіз, скажімо, наукового доробку пана Литвина? От з кого приклад брати...
Листопад
Цитата(Черепаха @ 21.4.2010, 10:18) *
На Заході вже давно виловлюють плагіатників методично. Спеціальні програми дозволяють визначити не лише один в один скопійовані тексти та уривки з них, а й "творчо опрацьовані" дослідження колег.

<...>
Ну, але ж це не про нас. Що дав публічний аналіз, скажімо, наукового доробку пана Литвина? От з кого приклад брати...


У нас є ще одна проблема. Трапляється, що поважні науковці свідомо беруть у співавтори бездарних, але грошовитих, які оплачують їхні "спільні" публікації, спонсорують якісь дослідження, проведення конференцій і т. п. Причому багато хто з цих людей справді не має з того власних матеріальних вигод, але оскільки не може дочекатися допомоги на розвиток певних наукових проектів від держави, то діє саме таким чином.
Завада
Цитата

помогите написать сочинение Твардовского "Васлий Теркин".

Танка
З моїх спостережень (на щастя, це не про моїх дітей, але все-таки дуже прикро):
Учениця пише так звану творчу роботу про Мазепу. Творча робота – це повідомлення певного об’єму, ілюстроване власними малюнками, картинками. Спостерігаю, як це робиться: з мережі скачано і роздруковано кілька картинок, з енциклопедії (російської) останніх років випуску „перекатано” текст без будь-якого коригування чи бодай якого опрацювання. Все.
Кажу
- розумієш, ти пишеш про цю людину словами, в яких на цю особистість та історичні події висловлено ставлення, погляд іншої держави, і це не збігається з тим, що написано у підручнику? Припускаю, що ти можеш мати іншу, ніж у підручнику, точку зору, але для того треба мати великий багаж знань, вміти все те аргументувати, доводити. І у будь-якому разі треба багато читати...
Учениця:
- Немає різниці, все одно ніхто це не буде читати.
Наступного дня доповідає про отримані 12 балів за творчу роботу з гордим виглядом та впевненістю, що і надалі не варто марнувати час на читання – все можна нашвидкоруч „передрати” і мати при цьому високий бал.
Принагідно у розмові з вчителем кажу про це. Дарма, бо вчитель пояснює, що інші взагалі нічого не хочуть робити. Чи потрібна така обов’язкова середня освіта? І вища, що теж стала майже обов’язковою? unknw.gif

Листопад
Цитата(Танка @ 21.4.2010, 18:29) *


Чи потрібна така обов'язкова середня освіта? І вища, що теж стала майже обов'язковою? unknw.gif


Еге, особливо вища...

У нас нині головне - втрапити у чергу на здобуття диплома (себто правдами чи неправдами вступити до вишу), і його (диплома) отримання майже гарантоване. Надто ж на платній формі навчання...

Ще років кілька тому ми з колегою запитали у знайомого американця, викладача місцевого університету: "Чим українські студенти відрізняються від американських?".

У відповідь почули: "Гарні студенти - нічим. А поганих студентів у США просто немає - їх відраховують".
Не знаю, можливо, це дещо ідеалізовано, бо, мабуть, і в них бувають винятки. Однак у нас винятки давно стали нормою. sad.gif
Selyd
Слідком за Гостем переглянув цю тему.
1989 року в першому семестрі був на підвищенні кваліфікації в Москві. Купив серпневу нікарагуанську газету
"Barricada" і там прочитав про те, що 27 серпня о 10 годині біля головного корпусу політехнічного університету
(адреса) чекають на абітурієнтів, які пройшли заочне тестування і направляються на навчання в іноземних вузах - провінція, прізвище ... Картинка відповідальноісті.
Ніхто не списав, батьки не зробили за них роботи, вчителі не диктували переписування. І стало прикро за нашу практику.
З власного досвіду. Видав чотири курсові роботи з математики. Приходять
- В інтернеті ми нічого не знайшли.
- Я сказав, що хочу розробити ці теми з вами, а не зібрати з джерел та інтернету. Не шукайте там!
Українську знали погано і принесли після Рути, отримали чортулаїв, обідились, насупились.
- Он другі ставлять 5 за ніщо.
За дипломними темами прийшли до мене.
- Чого прийшли, я ж вас мордував.
- Хочемо писати дипломні тільки з Вами.
Кого зустрічав згодом, працюють за спеціальністю.
Підтримую ту думку, що в повідомленнях колег - Слід вчити працювати з матеріалом, щоб можна було студентові радіти з особистого успіху.
На горе дуже багато колег практикують тезу - Вони прийшли вчитися, а я буду контролювати.
Це текстова версія — лише основний контент. Для перегляду повної версії цієї сторінки, будь ласка, натисніть сюди.
Русская версия Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.