Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Повна версія: балачка
Форум СЛОВНИКa.ua > Основний форум СЛОВНИК.НЕТ > Різне
Сторінки: 1, 2, 3
Pere
З темою чи без - ласкаво прошу, балакайте. Офтопників і флудерів – ласкаво просимо. smile.gif

Цитата(Savo @ 21.3.2007, 13:17) *

Ага.
Все то ви, пане, розумієте smile.gif І все то воно Pereконливо. wink.gif

Я знаю, що я — дивовисько-чудовисько wink.gif
Savo
Цитата(Pere @ 21.3.2007, 16:15) *

Я знаю, що я — дивовисько-чудовисько wink.gif

Маєш на увазі дивовижно чудовий? wink.gif
Pere
Цитата(Savo @ 21.3.2007, 16:32) *

Маєш на увазі дивовижно чудовий? wink.gif

Максимум, якщо пощастить — дивацько-чудернацький.
Savo
Цитата(Pere @ 21.3.2007, 18:44) *

Максимум, якщо пощастить — дивацько-чудернацький.

Ага, уторопав. Сам такий. Принаймні декому таким видаюся.
Гм. Де то Iryska, з її лагідною нещадністю до сміттярів? ag.gif
Pere
Цієї гілки ми їй не дамо зачистити! ag.gif
Savo
Цитата(Pere @ 21.3.2007, 19:03) *

Цієї гілки ми їй не дамо зачистити! ag.gif

ag.gif ag.gif ag.gif
Iryska
Цитата(Savo @ 21.3.2007, 19:15) *

ag.gif ag.gif ag.gif

ХА_ХА_ХА....
тобто
ГИ-ГИ-ГИ
тему я не зачищала. я її розділила в і новостворену балачку перенесла.
так от, отут можна флудити. навіть треба.
smile.gif
такий собі майданчик для тих, хто хоче потеревенити, і не хоче потрапити під мою гарячу руку, що натискатиме кнопочку - Видалити.
Pere
Цитата(Iryska @ 21.3.2007, 22:51) *

такий собі майданчик для тих, хто хоче потеревенити, і не хоче потрапити під мою гарячу руку, що натискатиме кнопочку - Видалити.

А покажіть-но мені того незграбу, що не хотів би потрапити під гарячу руку пані модераторки wink.gif
Savo
Цитата(Pere @ 22.3.2007, 10:10) *

А покажіть-но мені того незграбу, що не хотів би потрапити під гарячу руку пані модераторки wink.gif

Так-так, покажіть smile.gif
Iryska
Цитата(Savo @ 22.3.2007, 12:04) *

Так-так, покажіть smile.gif

вам фотографії тра чи обійдемося паспортними даними????
Savo
Хе-хе. Народ, либонь, заходився писанки малювати та паски пекти. Ану, де якісь ознаки життя на цім форумі smile.gif ?
Листопад
Цитата(Savo @ 5.4.2007, 19:53) *

Хе-хе. Народ, либонь, заходився писанки малювати та паски пекти. Ану, де якісь ознаки життя на цім форумі smile.gif ?

А, може, на Майдан поїхав? ag.gif ag.gif ag.gif
Олександр та Олена
Привіт, хто-небудь! Ми вже паски напекли. Зі святом усіх! smile.gif smile.gif
Iryska
Цитата(Олександр та Олена @ 7.4.2007, 19:45) *

Привіт, хто-небудь! Ми вже паски напекли. Зі святом усіх! smile.gif smile.gif

Христос воскрес!
вас теж зі святом!
Дим
ау smile.gif smile.gif smile.gif адміни,нашо видалили мою тему,форум то й так чахлий .
Листопад
Цитата(Дим @ 22.1.2008, 11:17) *

ау smile.gif smile.gif smile.gif адміни,нашо видалили мою тему,форум то й так чахлий .

Бо тема ваша теж була якась "чахла" - незрозуміло, про що smile.gif
Дим
якто не зрозуміло ag.gif ag.gif ag.gif тема про відсутність альтернатив...про роль особистості в історії ag.gif ag.gif
Листопад
Цитата(Дим @ 22.1.2008, 12:01) *

якто не зрозуміло ag.gif ag.gif ag.gif тема про відсутність альтернатив...про роль особистості в історії ag.gif ag.gif

То з цим питанням вам, напевно, на якийсь історичний чи філософський форум ag.gif
Дим
млін........ ag.gif ag.gif ag.gif ag.gif а я то вважав ,шо усе це мона через поезію якось ag.gif ag.gif наївний ag.gif ag.gif
Листопад
Цитата(Дим @ 22.1.2008, 12:40) *

млін........ ag.gif ag.gif ag.gif ag.gif а я то вважав ,шо усе це мона через поезію якось ag.gif ag.gif наївний ag.gif ag.gif

Ну то видайте нам щось таке лірично-поетичне ... про роль особистості в історії ag.gif ag.gif
Дим
я б мо і виклав ag.gif ag.gif та боюсь сплагіатять.Ну шоправда це доля усіх великих ag.gif ag.gif ag.gif
Дим
пропоную перейменувати тему у МОВЧАЧКУ ag.gif ag.gif ag.gif ag.gif
Semen Polova
Мої студенти послуговуються форумом словника, зокрема, для вивчення
дисципліни "Інтернет-технології та ресурси"

Ми дуже вдячні розробникам за цей сайт!

Нам важко прокидатися зранку, щоб йти на першу пару в середу, на "Інтернет-технології та ресурси".
Але розклад не зміниш ...

Друзі, що у вас нового?
Катюха
Ну нічого так словничок, найти трошки можна слів(побробувала сама rolleyes.gif )
Ще мені сподобалась легка реєстрація, не потрібно щось багато вводити, писати.
А так в загальному "можна ним користуватись!!!!!"(це я жартую).
І я особисто дуже вдячна виробникам цього сайту, за те що вони надали чудовий словник, за допомогою якого можна легко, без будь-яких зусиль підвищити свій словниковий запас слів та й "дати їсти свому розуму".

Ну нічого так словничок, найти трошки можна слів(побробувала сама rolleyes.gif )
Ще мені сподобалась легка реєстрація, не потрібно щось багато вводити, писати.
А так в загальному "можна ним користуватись!!!!!"(це я жартую).
І я особисто дуже вдячна виробникам цього сайту, за те що вони надали чудовий словник, за допомогою якого можна легко, без будь-яких зусиль підвищити свій словниковий запас слів та й "дати їсти свому розуму".
Юлічка
Цитата(Semen Polova @ 27.2.2008, 10:20) *

Нам важко прокидатися зранку, щоб йти на першу пару в середу, на "Інтернет-технології та ресурси".

Я дуже рада,що в рамках словника функціонує форум, який є комунікативним засобом, призначеним, зокрема, для висловлення власної думки із запропонованих тем.

Цитата(Semen Polova @ 27.2.2008, 10:20) *

Я дуже рада,що в рамках словника функціонує форум, який є комунікативним засобом, призначеним, зокрема, для висловлення власної думки із запропонованих тем.
Катюха
Шо тяжко, то тяжко!!! Але що поробиш, "Не ми такі, а життя таке". І як казав наш пан Кравчук " Що маємо, те маємо" :P
Natalja
Усім доброго ранку!!! Мені хотілося б відгукнутись декількома словами про ФОРУМ словник. Нещодавно я ознайомилась із роботою даного ФОРУМУ словника. Можу сказати, що мені сподобалось користуватись даним словником. Адже тут є багато цікавого та корисливого для студентів...
Оксанка
Цитата(Semen Polova @ 27.2.2008, 10:26) *

Друзі, що у вас нового?

Дуже вдячна організаторам цього сайту за створення такого чудового словника!Він допомагає студентам розширити ії словниковий запас!
Катюха
Якщо чесно, мене вже очі болять від цього комп"ютера. Але шо поробиш, як я вже казала "Не ми такі, життя таке" Всіх З НОВИМ РОКОМ!! З ДНЕМ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА. З НАСТУПАЮЧИМ 8 БЕРЕЗНЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ag.gif ag.gif ag.gif
Katja
На мій погляд, цей словник є дуже корисним практично для всіх людей. Він є доступним і зручним для використання.
Оксанка
Цитата(Semen Polova @ 27.2.2008, 10:26) *

Друзі, що у вас нового?

Дуже вдячна організаторам цього Форуму!!!! Він допомагає студентам розширити і збільшити ії словниковий запас! Бажаю успіхів у роботі!
Savo
Шановне студентство. Я й сам викладач. І добре знаю, як важливо мати можливість практичного вправляння з опановуваної дисципліни. Але маю звернути вашу увагу, що форум словника не є для цього полігоном. Зокрема, в темі "Пропозиції", яку ви вподобали, годиться висловлювати ваші ідеї щодо поліпшення форуму і словника.нет.
Тому переконливе прохання перестати флудити. Гадаю, ваш проникливий розум міг би бути використаний з більшою користю для ресурсу wink.gif
До слова, на форумі є тема "Балачка". Ось там флудьте скільки завгодно. Власне, туди вашу тему й переніс.
Dmytr
А в "балачці" студенти флудити не схотіли ag.gif
Ґвинтик
Друзі, а "Великий тлумачний словник сучасної української мови (250000 слiв і словосполучень) новий (з компакт-диском)", там є те що й на сайті? Тобто, програмця на зразок Лінґво, вбиваєш слово, ентер, і воно тобі виводить тлумачення?
Лаврін
анекдот
Цитата
– Тату, я, певно, женюсь!
– Ну!? І як її звати?
– Максим.
– Та ти що! То ж пацан!
– Нічого собі пацан, 28 років!!!

Взято - не повірите!:blink: - з сайту r2u.org.ua: з "Російсько-українського словника сучасної мови. 2009р."
Видай, укладачі електронного лінгвістичного ресурсу "Російсько-українські словники" таки люде з гумором! rolleyes.gif
Основознавець
Цитата(Родзинка @ 17.8.2009, 16:28) *
Глухе г є неповторною прикрасою нашої рідної мови.
До речі, воно широко використовується в інших слов'янських мовах, правда не в усіх. Навіть в есперанто є така літера, що дуже цікаво. smile.gif

Флуд і відхилення від теми перенесено звідси. Модератор.
Цитата(Savo @ 17.8.2009, 16:44) *

Саме так. Як і И на початку всього кількох слів, а не всіх, що нині пишуться з початковим I, як багато хто думає.

То із цього й слід було починати, а не "штурмувати висоти знань". smile.gif

Цитата(Основознавець @ 17.8.2009, 17:25) *

До речі, воно широко використовується в інших слов'янських мовах, правда не в усіх. Навіть в есперанто є така літера, що дуже цікаво. smile.gif

Цілком згодна! Тож не варто і нам з неї глумитися. smile.gif
Цитата(Основознавець @ 17.8.2009, 17:37) *

Ще трохи поофтоплю: у нашому словнику таки є слова, які починаються на И: http://beta.slovnyk.net/index.php?s1=10&s2=0 smile.gif

Ага! И ще одна икавка. ag.gif
Savo
Цитата(Родзинка @ 17.8.2009, 16:47) *

То із цього й слід було починати, а не "штурмувати висоти знань". smile.gif

Почали ви. Вельми дивним зауваженням про "купу помилок", яких начебто "додасть ”и” на початку слова". Це у менш ніж двох десятках слів та "купа" набереться? Тож, грішним ділом, довелося подумати про "низину знань".smile.gif
Цитата(Родзинка @ 17.8.2009, 17:15) *

Тож не варто і нам з неї глумитися.

Нам? А хто з неї глумиться, пані?
Цитата
Тож, грішним ділом, довелося подумати про "низину знань".smile.gif

Це черговий Ваш "відвертий комплімант" чи натяк на "російськомовних українців", яким так "складно допетрати"? wink.gif
Savo
Цитата(Родзинка @ 17.8.2009, 17:15) *

Це черговий Ваш "відвертий комплімант" чи натяк на "російськомовних українців", яким так "складно допетрати"? wink.gif

Та вже самі здогадуйтеся. Як і я нерідко роблю, читаючи вас. wink.gif
Цитата
Та вже самі здогадуйтеся. Як і я нерідко роблю, читаючи вас.

А тут і голову ламати не треба – спробуй догоди! wink.gif

Цитата(Savo @ 17.8.2009, 18:28) *

Нащо догоджати?

А візьми – й не догоди... (!!!)
Savo
Цитата(Родзинка @ 17.8.2009, 18:30) *

А візьми – й не догоди... (!!!)

Тобто ви започаткували цю дискусію, щоб врешті комусь догодити?
Цитата(Savo @ 17.8.2009, 18:34) *

Тобто ви започаткували цю дискусію, щоб врешті комусь догодити?

Самі прекрасно знаєте, що це не так. А годити/не годити (згідно з чинними Правилами smile.gif ) можна й на приваті (аби було бажання, а головне – розуміння і взаємоповага). smile.gif
Savo
Цитата(Родзинка @ 17.8.2009, 18:37) *

А годити/не годити (згідно з чинними Правилами smile.gif ) можна й на приваті (аби було бажання, а головне – розуміння і взаємоповага). smile.gif

Ну от, нарешті ви збагнули, що тут ці репліки - звичайнісінький флуд. Який я ближче до півночі видалю. Дискутуйте з тезами, що стосуються теми обговорення, а не провокуйте "штурмів висот".
Цитата(Savo @ 17.8.2009, 18:43) *

Ну от, нарешті ви збагнули, що тут ці репліки - звичайнісінький флуд. Який я ближче до півночі видалю. Дискутуйте з тезами, що стосуються теми обговорення, а не провокуйте "штурмів висот".

Цікаво, як же Ви самі на той флуд ведетеся, штурмане? wink.gif
Savo
Цитата(Родзинка @ 17.8.2009, 18:45) *

Цікаво, як же Ви самі на той флуд ведетеся, штурмане? wink.gif

Дуже просто. Завдяки дамам, які вважають, що їхнє слово має завжди бути останнім, слушне воно чи ні.
Бачу про флуд користувач Родзинка не збагнула. То, може, зауваження спинить? Чи одразу попередження й черговий кількаденний бан? Згодою на зауваження вважається припинення дальшого флуду.
Листопад
Цитата(Основознавець @ 18.8.2009, 16:56) *

Добре. Нехай буде якнайкровожерніший.

Ясно... Це ви просто "слідите" wink.gif
Основознавець
Цитата(Листопад @ 18.8.2009, 17:01) *

Ясно... Це ви просто "слідите" wink.gif
З Вас бан, а то я написав чимало повідомлень і вони ніяк не до теми. wink.gif
Ні, за правилами поки що зауваження wink.gif
Листопад
Цитата(Основознавець @ 18.8.2009, 17:05) *

З Вас бан, а то я написав чимало повідомлень і вони ніяк не до теми. wink.gif

Та я, власне, про Ваше гасло ag.gif

"Кою помилки, щоб залишились сліди."
Це текстова версія — лише основний контент. Для перегляду повної версії цієї сторінки, будь ласка, натисніть сюди.
Русская версия Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.