Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Повна версія: Польсько-українські відносини
Форум СЛОВНИКa.ua > Основний форум СЛОВНИК.НЕТ > Різне
lachowski
Привіт всім поляків і українців, я хотів би поділитися своїми враженнями про Україну. Як поляк, мені цікаво, як інші сприймають Україну, поляків, і як ukraińcu див. Польща. Як поляк Я бачу Україну бунтівного колишнього частина польських селян. Що не кажіть, але сьогодні частина України просто довго-Польща. Чекаю Вашої відповіді
Валентин
Цитата(lachowski @ 22.3.2010, 18:57) *

Привіт всім поляків і українців, я хотів би поділитися своїми враженнями про Україну. Як поляк, мені цікаво, як інші сприймають Україну, поляків, і як ukraińcu див. Польща. Як поляк Я бачу Україну бунтівного колишнього частина польських селян. Що не кажіть, але сьогодні частина України просто довго-Польща. Чекаю Вашої відповіді

Кажу ще раз, бо відповідь десь пропала: Тобі, пане, треба ще дуже довго вчитися, щоб зрозуміти не лише, що таке Україна, але й те, що таке Польща. Поки що твоє розуміння зводиться до пихатого невігластва.
Листопад
Цитата(lachowski @ 22.3.2010, 16:57) *

Може, спробуєте написати по-польськи? Тоді стане зрозуміліше: чи то ви не дуже добре знаєте українську, чи просто некоректно висловилися? unknw.gif
Це текстова версія — лише основний контент. Для перегляду повної версії цієї сторінки, будь ласка, натисніть сюди.
Русская версия Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.