Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Повна версія: Докладніше про користувачів
Форум СЛОВНИКa.ua > Новації, зауваги, пропозиції > Про наш форум
Iryska
форум повинен знати своїх героїв (користувачів) в обличчя.
будьте такими ласкавими, напишіть про себе щось цікаве. щось, що зробить вас ще впізнаванішим та яскравішим при всій яскравості та унікальності, якою ви ВЖЕ володієте.
Andriy
Цитата(Iryska @ 16.11.2006, 17:05) *

будьте такими ласкавими, напишіть про себе щось цікаве. щось, що зробить вас ще впізнаванішим та яскравішим при всій яскравості та унікальності, якою ви ВЖЕ володієте.

є ж розділ "особиста інформація" smile.gif
Andriy
Цитата(Iryska @ 16.11.2006, 17:05) *

до речі, хотів помістити дві теми про dict.linux.org.ua і ispell-uk.sourceforge.net, але виявилося я не маю права на створення тем, якщо це так має бути, можеш створити по темі на словник і правопис?
Iryska
Цитата(Andriy @ 16.11.2006, 19:40) *

є ж розділ "особиста інформація" smile.gif

в особистій інформації особисто у вас ніц нема - тільки посилання на два сайти.
sad.gif
а хотілося б ще щось взнати.
smile.gif

Цитата(Andriy @ 16.11.2006, 20:35) *

до речі, хотів помістити дві теми про dict.linux.org.ua і ispell-uk.sourceforge.net, але виявилося я не маю права на створення тем, якщо це так має бути, можеш створити по темі на словник і правопис?

напиши про цю проблему Олегу Дмитрієву.
якщо не вдасться вирішити - вкажи теми, в якому розділі знаходяться і я їх перенесу у вказаний розділ.
Олег Дмитрієв
Цитата(Andriy @ 16.11.2006, 19:35) *

В якому розділі?

Все. Галочку одну пропустив. Тепер - можна.
Iryska
у нас уже 30 користувачів!!!! smile.gif
ну невже ніхто не хоче про себе щось цікавеньке написати???? sad.gif sad.gif
<_< <_< <_<
Pere
Іриско, маєш з себе починати, як вправна господиня smile.gif. Що може надихнути краще за власний приклад.

Про себе сказати приміром, так я - чоловік зовсім незначний, як у пісні "бывал я там, где и другие были", а що цікавого чи корисного добрим людям у моєму досвіді є, те й з бесід видко буде, коли ж ні, значить воно й не варте було, щоб його окремо випинати.
Iryska
Цитата(Pere @ 22.11.2006, 14:28) *

Іриско, маєш з себе починати, як вправна господиня smile.gif. Що може надихнути краще за власний приклад.

Про себе сказати приміром, так я - чоловік зовсім незначний, як у пісні "бывал я там, где и другие были", а що цікавого чи корисного добрим людям у моєму досвіді є, те й з бесід видко буде, коли ж ні, значить воно й не варте було, щоб його окремо випинати.

власний приклад?
скромна, тиха, непомітна.
місцями набридлива. от я причеплюся до чогось - не відірвеш.
легко захоплююся чимось новим. і старим теж.
люблю читати. спілкуватися. це є в моїй інфі.
а взагалі, як я вже казала - скромна, тиха, непомітна.
от. rolleyes.gif :P rolleyes.gif
Pere
Цитата(Iryska @ 22.11.2006, 14:02) *

власний приклад?
скромна, тиха, непомітна.
місцями набридлива. от я причеплюся до чогось - не відірвеш.
легко захоплююся чимось новим. і старим теж.
люблю читати. спілкуватися. це є в моїй інфі.
а взагалі, як я вже казала - скромна, тиха, непомітна.
от. rolleyes.gif :P rolleyes.gif

От бачиш. А нарід закликаєш до виповідування заповідних таємниць про себе wink.gif
Iryska
Цитата(Pere @ 22.11.2006, 15:08) *

От бачиш. А нарід закликаєш до виповідування заповідних таємниць про себе wink.gif

я не казала таємниць, я казала - щось цікаве, а не повну біографію чи повний психологічний портрет.
крім того, я про себе всю правду написала. :angry:
Pere
Не вергайте громів, моя пані, прошу. Ти чудово все повіла. А чого я причепився, спитай - сам не знаю.
Iryska
втім, повні психологічні портрети теж мона писати. я буду тільки рада - стежити так легше. smile.gif
Iryska
на форумі вже 219 користувачів. smile.gif
а ніхто ніц цікавого розповісти не хоче!!!!!!
ну хіба так можна, га?????

blink.gif blink.gif blink.gif

P.S. поки писала, стало 220 користувачів.
Листопад
Цитата(Iryska @ 12.3.2007, 21:30) *

на форумі вже 219 користувачів. smile.gif
а ніхто ніц цікавого розповісти не хоче!!!!!!
ну хіба так можна, га?????

blink.gif blink.gif blink.gif

P.S. поки писала, стало 220 користувачів.

Треба було це зробити інформацією, обов'язковою при реєстрації - тоді МУСИЛИ Б ag.gif
Iryska
Цитата(Листопад @ 12.3.2007, 22:07) *

Треба було це зробити інформацією, обов'язковою при реєстрації - тоді МУСИЛИ Б ag.gif

ну ми ж не такі злюки....
smile.gif
щоб аж так радикально змушувати smile.gif
Pere
Big Brother is watching you © wink.gif
Iryska
Цитата(Pere @ 13.3.2007, 8:27) *

Big Brother is watching you © wink.gif

sister, my dear, sister. :P
чи ти все сумніваєшся? rolleyes.gif
Pere
Цитата(Iryska @ 13.3.2007, 9:44) *

sister, my dear, sister. :P
чи ти все сумніваєшся? rolleyes.gif

What a lovely case of conspiracy! Mr. Orwell himself wouldn't come up with a plot as sweet as this. wink.gif

Танцюй зі мною, сестро, танцюй.
Нехай цей танець і востаннє.
Танцюй зі мною, сестро.
Танцюй зі мной…
Хай навіть сніг перед тим,
Як падати на твою землю
Бачить її через приціл.
Я танцюватиму з тобою
Чи не вперше і може востаннє.
Сестро, танцюй зі мною
На вулицях твоїх гір,
Не знімаючи рушниці з твого плеча, сестро
Не відмовляй мені, сестро, не відмовляй.
Танцюй зі мною, сестро, танцюй.
Танцюй зі мною, сестро, танцюй зі мною.
Нехай цей танець і востаннє.
Танцюй зі мною, сестро,
Танцюй зі мною, сестро, танцюй
Ганна Осадко
Працюю літредактором тернопільського видавництва "Богдан". Виховую трьох дітей. 28 років. (офіційна частина).
Авантюрна, мінлива, пишу вірші, трохи малюю. Не амбітна, легко пристосовуюся до обставин, люблю осінь, Булгакова, в часи бурхливої юності була в УНА-УНСО - псевдо - "квіточка"). Хобі - колекціоную "перлинки" графоманства. Не надто тямлю на комп"ютерах. Люблю черешні і вермут. (неофіційна частина). :P
Pere
О, наша Іриска — ваша землячка. Разом черешні під вермут їстимете smile.gif
Iryska
Цитата(Pere @ 20.3.2007, 14:13) *

О, наша Іриска — ваша землячка. Разом черешні під вермут їстимете smile.gif

запросто. черешні люблю.
заради них - і вермут потерплю.
дякую за Вашу інформацію.
а віршами поділитеся?
Листопад
Бачу, тут здебільшого західняки тусуються! :-)
Pere
Цитата(Листопад @ 20.3.2007, 15:42) *

Окромя меня smile.gif
Iryska
Цитата(Листопад @ 20.3.2007, 17:42) *

но-но!!!!
хто тут ділить країну на частини?
як тартак співає, давайте без лівобережних і правобережних.
smile.gif
а то вишнями не поділюся.
smile.gif
Листопад
Цитата(Pere @ 20.3.2007, 17:04) *

Окромя меня smile.gif

А где же вы? <_< Неужто на брегах Невы? rolleyes.gif

Цитата(Iryska @ 20.3.2007, 21:13) *

но-но!!!!
smile.gif
smile.gif

Це не поділ, це лишень констатація факту smile.gif.
Iryska
Цитата(Листопад @ 20.3.2007, 23:06) *

Це не поділ, це лишень констатація факту smile.gif.

а Ви самі звідки, пані Листопад?
особисто я ніколи і не приховувала, що я західнячка чи з заходу. і вперто доводила всім, хто не в курсі, що Тернопіль то не Чорнобиль. бо ж плутають.
і на роботі всі вже в курсі про рідне місто. smile.gif а те, що більшу частину часу останні два роки я перебуваю у Москві (де і працюю) дає мені змогу троха ширше поглянути на поняття Батьківщина і земляки.
тому я до такого от поділу дещо негавтино ставлюся. як на мене, гуртуватися тра. а не поділяти(ся).
Ганна Осадко
Привіт землякам і не землякам теж привіт!
Так, єднатися треба!!!
А мої вірші можете почитати на сайтах "Поетичні майстерні" чи "Гоголівська академія" .
Знаходити нових друзів - це страшенно приємно! :P
Pere
Цитата(Листопад @ 20.3.2007, 21:06) *

А где же вы? <_< Неужто на брегах Невы? rolleyes.gif

Гарно вийшло smile.gif, аж з БГ пригадалося:

Мои жилы, как тросы, моя память как лед
Мое сердце как дизель, кровь словно мед
Но мне выпало жить здесь, среди серой травы
В обмороченной тьме, на болотах Невы…

Ні, я на сторожі східних кордонів Батьківщини стою. У Харкові.

Цитата(Iryska @ 20.3.2007, 20:13) *

но-но!!!!
smile.gif
smile.gif

Так, Іриска вишні заникала — скористалася приводом. От хитруща дівчина.
annette24
а я у Києві. Але з Харкова smile.gif
Savo
Цитата(Pere @ 21.3.2007, 11:08) *

Так, Іриска вишні заникала — скористалася приводом. От хитруща дівчина.

Просто справжня українка! smile.gif
Pere
Цитата(annette24 @ 21.3.2007, 12:06) *

а я у Києві. Але з Харкова smile.gif

Вітаю землячку smile.gif

Цитата(Savo @ 21.3.2007, 12:10) *

Просто справжня українка! smile.gif

Ага, тепер через неї і вареничків з вишнями не попоїси…

Та нічого, от моя бабуся живе на Полтавщині, там такі місця, що чорнозем на 95 сантиметрів лежить, сам виміряв, як коло землі працювати доводилося. Отам вишні, отам варенички! wink.gif
Iryska
Цитата(Pere @ 21.3.2007, 14:23) *

Вітаю землячку smile.gif
Ага, тепер через неї і вареничків з вишнями не попоїси…

Та нічого, от моя бабуся живе на Полтавщині, там такі місця, що чорнозем на 95 сантиметрів лежить, сам виміряв, як коло землі працювати доводилося. Отам вишні, отам варенички! wink.gif

нічого я не никала.
я їх тіко понадкусувала. :P
Листопад
Варенички... Їжте собі, на здоров'ячко, бо я їх, відверто кажучи, не люблю, навіть з вишнями. Віддаю перевагу пиріжкам з маком smile.gif.
Iryska
Цитата(Листопад @ 22.3.2007, 12:56) *

А варенички... Їжте собі, на здоров'ячко, бо я їх, відверто кажучи, не люблю, навіть з вишнями. Віддаю перевагу пиріжкам з маком smile.gif.

а я пиріжки з капустою ще люблю.
smile.gif
віллі
Я з Європи , старий роками - молодий в душі. Вирішив вивчити українську мову, знаю багато мов але ні одну вдосконало. Прихильник мовних діалектів - мови простого люду. Комп'ютер для мене існує тільки виключно для марнування вільного часу і як знаряддя комунікації. Будьмо знайомі.
Greek
Вже 11 років працюю перекладачем на 1+1. Перед тим був редактором і перекладачем на ICTV (утім, дуже недовго).
Iryska
Цитата(віллі @ 11.6.2007, 11:20) *

Я з Європи , старий роками - молодий в душі. Вирішив вивчити українську мову, знаю багато мов але ні одну вдосконало. Прихильник мовних діалектів - мови простого люду. Комп'ютер для мене існує тільки виключно для марнування вільного часу і як знаряддя комунікації. Будьмо знайомі.

о так, марнування часу - т оточно. втім, деколи то корисно. smile.gif
а якщо не секрет, звідки саме?
і які мови ше знаєте?

Цитата(Greek @ 20.7.2007, 17:31) *

Вже 11 років працюю перекладачем на 1+1. Перед тим був редактором і перекладачем на ICTV (утім, дуже недовго).

ух-ти, тривалий період... і досвід у вас - ого-го. smile.gif
рада читати Вас на форумі.
DmitriY
Привіт усім існуючим і майбутнім користувачам!
Мене звати Дмитро (а не так як мене на форумі назвали "Дмітрій", але то інша історія).
Я є представником центральної України, а саме з м. Вінниці.
На даний момен закінчив 5 курсів Вінницького національного технічного університету і продовжую навчатись в магістратурі.

Майже всі друзі вважають мене націоналістом, бо я дуже люблю Україну і пропагандую спілкування лише на українській мові.
Я проти того, щоб російська мова була другою державною мовою ( не бажаю спілкуватись мовою гнобителів українької нації)

Я випадково натрапив на даний форум і не втримався щоб на ньому не зареєструватись. smile.gif

але бачу, що мене тут не дуже люблять unsure.gif
Iryska
Цитата(DmitriY @ 2.8.2007, 22:29) *

Привіт усім існуючим і майбутнім користувачам!
Мене звати Дмитро (а не так як мене на форумі назвали "Дмітрій", але то інша історія).
Я є представником центральної України, а саме з м. Вінниці.
На даний момен закінчив 5 курсів Вінницького національного технічного університету і продовжую навчатись в магістратурі.

Майже всі друзі вважають мене націоналістом, бо я дуже люблю Україну і пропагандую спілкування лише на українській мові.
Я проти того, щоб російська мова була другою державною мовою ( не бажаю спілкуватись мовою гнобителів українької нації)

Я випадково натрапив на даний форум і не втримався щоб на ньому не зареєструватись. smile.gif
але бачу, що мене тут не дуже люблять unsure.gif

кгм, а як ви хотіли, щоб вас любили?
smile.gif
Дмитро - звучить гарно. а якщо вас назвали помилково трохи не так, то можна їх перепросити і вказати, як слід називати.
Вінниця - цікаве місто. я була там на конференції. smile.gif
а який саме факультет? я займаюся технічними перекладами, то хтіла б знати спеціалізацію, а раптом доведеться звернутися?
smile.gif
DmitriY
Цитата(Iryska @ 2.8.2007, 22:34) *

кгм, а як ви хотіли, щоб вас любили?
smile.gif
Дмитро - звучить гарно. а якщо вас назвали помилково трохи не так, то можна їх перепросити і вказати, як слід називати.
Вінниця - цікаве місто. я була там на конференції. smile.gif
а який саме факультет? я займаюся технічними перекладами, то хтіла б знати спеціалізацію, а раптом доведеться звернутися?
smile.gif

"Люблять" це я так сказав, мені не сподобалась критика щодо моїх повідомлень

Щодо імені я не сильно образився, то вийшло випадково, я розумію.

Я навчаюсь на факультеті електроенергетики, спеціальність "електричні станції"

Завжди радий допомогти, якщо шо...
Savo
Цитата(DmitriY @ 2.8.2007, 22:42) *

"Люблять" це я так сказав, мені не сподобалась критика щодо моїх повідомлень

Мабуть, левова частка тої критики належить мені wink.gif
Даруйте, коли образив. А коли в критиці не було раціонального зерна, то ви ж маєте нагоду контркритикувати smile.gif
DmitriY
Цитата(Savo @ 3.8.2007, 17:23) *

Мабуть, левова частка тої критики належить мені wink.gif

саме так, але я то до душі близько не берру. то добре шо є критика smile.gif

Цитата(Savo @ 3.8.2007, 17:23) *

Даруйте, коли образив. А коли в критиці не було раціонального зерна, то ви ж маєте нагоду контркритикувати smile.gif

мені важко помітити, чи виправдана вона, хай інші розсуджують. головне я не образився.
AustralianmaN
Привіт усім! smile.gif
Звуть мене Саня, живу я у місті Ярославлі. Особливо про себе немогу нічого цікаво розповісти, думаю, що при спілкуванні складеться само собою враження wink.gif
Zozulka
Я теж працюю літредактором (точніше як тут у нас зветься коректором) в рекламному агенстві. В рекламі працюю тільки декілька місяців, я і не уявляла, що тут так все бур"яном заросло. Тож оце полю його і найдивніше, що інколи заважають це робити, кажуть, мовляв, хай буде. (Добряче від цього потерпаю).Тут таки перекладаю з англійської, редагую тексти, рекламні ролики. Раніше працювала літредактором і перекадачем на телевізійній студії, також нещодавно перекладала дитячі книжки з англійської на українську. Дуже вдячна за цей форум і вдячна шановним колегам, які допомагають вирішувати мовні питання!
Хай щастить! smile.gif))
Iryska
Цитата(Zozulka @ 9.10.2007, 19:53) *

Я теж працюю літредактором (точніше як тут у нас зветься коректором) в рекламному агенстві. В рекламі працюю тільки декілька місяців, я і не уявляла, що тут так все бур"яном заросло. Тож оце полю його і найдивніше, що інколи заважають це робити, кажуть, мовляв, хай буде. (Добряче від цього потерпаю).Тут таки перекладаю з англійської, редагую тексти, рекламні ролики. Раніше працювала літредактором і перекадачем на телевізійній студії, також нещодавно перекладала дитячі книжки з англійської на українську. Дуже вдячна за цей форум і вдячна шановним колегам, які допомагають вирішувати мовні питання!
Хай щастить! smile.gif))

я від оцього хай буде теж потерпаю. ше у нас є таке поняття, як замовник так вирішив. і хоч ти головю об стіну бийся, нічого не зробиш.
smile.gif
Вам також вдячна за активність і участь в дискусіях.

Цитата(AustralianmaN @ 9.10.2007, 19:39) *

Привіт усім! smile.gif
Звуть мене Саня, живу я у місті Ярославлі. Особливо про себе немогу нічого цікаво розповісти, думаю, що при спілкуванні складеться само собою враження wink.gif

а майже зробив - то з натяком, що таки зробив, чи таки майже?
smile.gif
AustralianmaN
Цитата
а майже зробив - то з натяком, що таки зробив, чи таки майже?

Залишилося ще трохи, але сайт працує.
Соломка
Вітаю всіх!! Мене звати Ірина. Я працюю перекладачем німецької мови, також віднедавна перекладаю з та на англійську. Вважаю себе львів"янкою, хоча сама я з невеликого села Львівської області Гніздичів. Але Львів - то моя духовна домівка, нічого кращого для себе не бажаю :P

Щодо захоплень, то я просто обожнюю українську мову і хотіла би оволодіти нею так добре, як тільки це буде можливо. Люблю всі іноземні мови без винятку, для мене вони всі прекрасні, тому я часто шкодую, що нема можливості хоча б побіжно ознайомитись зі всіма.

Недавно я закінчила навчання у Львівській політехніці, тож тепер переді мною життя. Але вважаю, що після ВИШу навчання тільки починається.

Я також раніше писала вірші та невеличкі оповідання, але, мабуть, то був такий юнацький романтизм, і тепер це, на жаль, минуло.

А ще мені подобається такий вислів: якщо жінці відрубати крила, вона сідає на мітлу!!!! rolleyes.gif
Лаврін
Ви себе так гарно подали перед шановною громадою!.. rolleyes.gif
Цитата(Соломка @ 16.1.2008, 14:07) *

Недавно я закінчила навчання у Львівській політехніці, тож тепер переді мною життя. Але вважаю, що після ВИШу навчання тільки починається.

Не тільки Ви так вважаєте... unsure.gif
Цитата(Соломка @ 16.1.2008, 14:07) *

А ще мені подобається такий вислів: якщо жінці відрубати крила, вона сідає на мітлу!!!! rolleyes.gif

А де ж Ви такого набралися?! unsure.gif
Може, це прямий переклад з німецької? unsure.gif
PataFromOzz
форум треба популяризувати. Розробити свою кнопку і налагодити її обмін на такі самі кнопки інших форумів та сайтів для цього потрібне якесь тут спеціальне місце. Включити інформацію про форум до різних інтернет-каталогів. Можливо, якусь розсилку зробити. І т. д.

І ще. Мене трохи лякають величезні цитати, якими вже на нульовому етапі починють завалювати форум деякі учасники. Це ж не електронна бібліотека, правда?
Це текстова версія — лише основний контент. Для перегляду повної версії цієї сторінки, будь ласка, натисніть сюди.
Русская версия Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.