Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Повна версія: Нові обличчя
Форум СЛОВНИКa.ua > Новації, зауваги, пропозиції > Про наш форум
Олег Дмитрієв
Вже кілька тижнів Sоvа є не модератором, а адміністратором форуму Словника.нет. Хочу його поздоровити з "підвищенням" а також щиро подякувати за всю ту величезну допомогу при роботі з форумом. Я вже колись писав в якійсь із гілок, але повторюся ще раз - без Sоvи цей форум був би іншим - менш цікавим та живим. Значно smile.gif.

А сьогодні я поздоровляю та дякую пані Листопад, за те, що вона таки погодилася, не дивлячись на свою зайнятість, стати модератором нашого форуму. Пані Листопад відповідає всім вимогам до гарного модератора - активність, обізнаність і повага до інших користувачів та їх думок. Бажаю творчої наснаги!
Savo
Дякую на добрім слові й приєднуюся до вітань свіжоспеченій модераторці smile.gif Переконаний, пані Листопад давно заслужила цих повноважень своєю активною й вельми корисною участю в роботі форуму.
vitaly1
Sоvа і Листопад, щиро вітаю з "підвищенням"! smile.gif Безперечно, ви - одні з тих форумчан, на кому тримається весь форум.
Листопад
Дякую всім за вітання і добрі слова smile.gif.

Служу форуму СЛОВНИК.НЕТ! ag.gif
Кобзар
Приєднуюся до вітань!
Цитата(Листопад @ 13.8.2009, 19:52) *

Дякую всім за вітання і добрі слова smile.gif.

Служу форуму СЛОВНИК.НЕТ! ag.gif

Як кажуть щирі закарпатці, благословляю Вас, п. Листопад, і дай Боже вищесказаним словам - та й Богові у вуха. Амінь! wink.gif
Олег Дмитрієв
Від сьогодні, у нас на форумі є ще один модератор - Дмитро. Вітаю пана Дмитра з отриманням цього звання. Бажаю творчого натхнення, успіхів і не надто набридливих форумчан wink.gif . Жартую. На щастя, таких на нашому форумі немає smile.gif .
ласочка
Приєднуюся до вітань!
Цитата
Від сьогодні, у нас на форумі є ще один модератор - Дмитро.

Щиро рада за Вас, пане Дмитре!
Це текстова версія — лише основний контент. Для перегляду повної версії цієї сторінки, будь ласка, натисніть сюди.
Русская версия Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.