Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Повна версія: завантажити словник
Форум СЛОВНИКa.ua > Основний форум СЛОВНИК.НЕТ > Різне
кактус
Де можна завантажити цей словник у форматі DOC, PDF чи якому-небудь іншому?
vitaly1
Зазирніть до КУМа, там його можна знайти у форматі djvu (сканований) і lsd/dsl (формат словника Лінгво). Останній можна перетворити в txt, якщо прибрати теги.
Daniel Bohdan
Нещодавно я сконвертував словник до формату StarDict -- вільної та безплатної системи електронних словників, доступної для багатьох ОС. Якщо когось цікавить, можу ним поділитися.
Savo
Цитата(Daniel Bohdan @ 17.7.2008, 13:12) *

Нещодавно я сконвертував словник до формату StarDict -- вільної та безплатної системи електронних словників, доступної для багатьох ОС. Якщо когось цікавить, можу ним поділитися.

Безумовно, цікавить. Принаймні мене й vitaly1, думаю, точно smile.gif. А який саме словник? Чи, може, які? wink.gif
Daniel Bohdan
Цитата
А який саме словник? Чи, може, які? wink.gif
Поки лише КУМова версія цього словника, яка спочатку була для Lingvo. Щоправда, варіант для StarDict має проблему з тим, щоб кольором позначати наголоси: він не робить цього в самих гаслах. Цю проблему можна, я гадаю, розв’язати, якщо ліпше запізнатися з форматом словників програми. Втім, на це я досі не мав часу. Якщо хтось ладен це зробити, моя йому (а може їй?) дяка.

Файл подаю в трьох частинах:
  1. ukexpl.part01.rar
  2. ukexpl.part02.rar
  3. ukexpl.part03.rar
Цю версію словника можна, либонь, покласти й у КУМ -- для тих, хто не хоче купувати (ба навіть красти) Lingvo.
Savo
Цитата(Daniel Bohdan @ 17.7.2008, 20:46) *

Поки лише КУМова версія цього словника, яка спочатку була для Lingvo. Щоправда, варіант для StarDict має проблему з тим, щоб кольором позначати наголоси: він не робить цього в самих гаслах. Цю проблему можна, я гадаю, розв’язати, якщо ліпше запізнатися з форматом словників програми. Втім, на це я досі не мав часу. Якщо хтось ладен це зробити, моя йому (а може їй?) дяка.

Файл подаю в трьох частинах:
  1. ukexpl.part01.rar
  2. ukexpl.part02.rar
  3. ukexpl.part03.rar
Цю версію словника можна, либонь, покласти й у КУМ -- для тих, хто не хоче купувати (ба навіть красти) Lingvo.

Спасибі smile.gif
А ви на ру-борді (потрібна реєстрація) не буваєте? Недавно там зібрали майже всі наявні словники під Стардiкт укр.-укр. чи іноз.-укр. Також їх відзеркалено й до КУМа. Точно не пригадую, чи є й версія ВТССУМ, але перевіримо. У будь-якому разі дякуємо smile.gif. Може ще щось у планах є?
Smoke
Цитата
Точно не пригадую, чи є й версія ВТССУМ

колись робив
vitaly1
Цитата
Також їх відзеркалено й до КУМа

Ще не встигли...
Daniel Bohdan
Цитата(Savo @ 17.7.2008, 21:20) *

Спасибі smile.gif
А ви на ру-борді (потрібна реєстрація) не буваєте? Недавно там зібрали майже всі наявні словники під Стардiкт укр.-укр. чи іноз.-укр. Також їх відзеркалено й до КУМа. Точно не пригадую, чи є й версія ВТССУМ, але перевіримо. У будь-якому разі дякуємо smile.gif. Може ще щось у планах є?
На жаль, ні -- я там навіть не зареєструвався. Проте з того, що ви говорите, там має бути досить цікаво.

В планах, -- можливо, -- створити своєрідний електронний словник зі стилістики (для StarDict абощо) з порадами щодо слововжитку з різних джерел, зокрема "Як ми говоримо" Антоненка-Давидовича. Туди до купи можна буде й різних "антисуржиків" пододавати. Але це вже проект геть іншого ґатунку.
Savo
Цитата(vitaly1 @ 17.7.2008, 22:04) *

Ще не встигли...

Гм. Я гадав, дзеркалення автоматичне.
Цитата(Daniel Bohdan @ 17.7.2008, 22:26) *

...створити своєрідний електронний словник зі стилістики

Вельми цікавий проект був би. І корисний. Наснаги вам на нього. І часу smile.gif
Daniel Bohdan
Цитата
Вельми цікавий проект був би. І корисний. Наснаги вам на нього.
Дякую.
Цитата
І часу smile.gif
Атож.
Це текстова версія — лише основний контент. Для перегляду повної версії цієї сторінки, будь ласка, натисніть сюди.
Русская версия Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.