Форум СЛОВНИК.НЕТ

Привіт, гостю ( Вхід | Реєстрація )

> Розділи допомоги
Перегляд вибраного розділу або пошук...
Уведіть ключові слова для пошуку   

> Особиста скринька (PM)
Перегляд вибраного розділу або пошук...
Ваша особиста скринька на форумі діє аналогічно до e-mail скриньки. Тут ви можете отримувати й відправляти листи користувачам форуму, зберігати ваші листи в папках, створювати, редагувати й видаляти папки.

Нове особисте повідомлення

Звідси ви можете відправити лист користувачеві форуму. Якщо у вашому списку контактів є імена користувачів, ви можете вибрати ім'я звідти або ввести ім'я одержувача вручну. Якщо ви натиснете в якому-небудь повідомленні в темах або в списку користувачів на кнопку «Приват», то ім'я користувача буде автоматично додано в графу одержувача листа. Якщо адміністратор форуму дозволив відправляти листи кільком користувачам одночасно, ви можете ввести імена відразу кількох користувачів (по одному імені на рядок) у вікні «Копія користувачам».
У деяких випадках, якщо це дозволено адміністратором, ви навіть можете використовувати коди форуму і HTML у тексті ваших листів. Ви також можете вибрати пункт «Додати копію цього повідомлення в папку “Відправлені”» для збереження копії листа в папці відправлених листів. Встановивши галочку у віконці «Простежити за цим повідомленням?», ви зможете простежити через пункт меню «Стеження за повідомленнями», чи прочитаний ваш лист адресатом.

Вхідні

Ви потрапите в папку вхідних листів, у яку надходять усі відправлені вам листи. Натиснувши на заголовок листа, зможете прочитати отриманий лист. Після прочитання ви можете видалити лист або перемістити його в іншу папку.

Очищення папок

За допомогою цієї опції ви можете швидко видалити всі листи з будь-яких ваших папок.

Редагування папки

Тут ви можете перейменовувати, видаляти або створювати нові папки для сортування ваших листів. Ви не можете видалити тільки дві папки, створені самим форумом, - це папки «Відправлені» і «Вхідні».

Список контактів

Ви можете додати у ваш список контактів імена ваших друзів, а також внести до чорного списку імена ваших недругів, від яких не бажаєте одержувати листи.
При відправленні листів ви зможете швидко вибрати ім'я одержувача у випадному списку, якщо раніше ввели його ім'я у ваш список друзів.

Архівація повідомлень

Якщо ваша особиста скринька переповнена і через це ви не можете одержувати нові листи, то можна заархівувати листи. Усі ваші листи будуть скомпільовані на одній сторінці у форматі HTML або Microsoft © Excel, а потім вислані на вашу e-mail адресу, вказану вами при реєстрації на форумі.

Невідправлені

Тут ви можете повернутися до будь-якого листа, який вирішили зберегти, що відправити його пізніше.

Стеження за повідомленнями

На цій сторінці з'являються всі листи, за якими ви вирішили простежити. Всі дані про те, чи прочитані ваші листи отримувачами і коли вони прочитані, з'являються тут. Також, якщо ви передумали і лист поки не прочитаний отримувачем, ви можете видалити цей лист.
Текстова версія Зараз: 16.11.2018, 5:49